Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista .NET

PrimeSoft Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Piątkowska 161, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

PrimeSoft Polska Sp. z o.o.

Piątkowska 161

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • .NET Framework

  • SQL

Mile widziane

  • TeamCity

  • SonarCube

  • .NET Core

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektowaniu i implementacji nowych produktów,

  • utrzymanie i rozwój istniejących projektów,

  • wykrywanie, analiza i rozwiązywanie problemów,

  • dbałość o jakość kodu (codereview),

  • tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • dobra znajomość technologii .NET Framework i/lub .NET Core,

  • min. 2-letnie doświadczenie w programowaniu w C#,

  • dobra znajomość środowiska Visual Studio,

  • dobra znajomość WPF, WindowsForms,

  • znajomości języka SQL oraz relacyjnych baz danych,

  • znajomość systemów kontroli wersji (preferowany GIT),

  • znajomość języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej,

  • umiejętność programowania obiektowego,

  • znajomość technologii REST lub/i Webservice,

  • pozytywne nastawienie i kreatywny umysł 😉,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • pasja do rozwoju i odkrywania nowych możliwości,

  • doświadczenie w pracy z TeamCity i SonarQube,

  • znajomość technologii chmurowych (preferowana platforma MS Azure),

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

  • dowolną formą zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt B2B),

  • pakiet benefitów (m.in. pakiet prywatnej opieki medycznej, Kartę Multisport, nauka języka angielskiego),

  • możliwość udział w konferencjach branżowych i szkoleniach,

  • pracę w sympatycznym zespole specjalistów otwartych na dzielenie się swoją wiedzą,

  • udział w imprezach i wyjazdach integracyjnych,

  • współpracę z ludźmi z pasją (kapele, zespół piłkarski, cykliści, biegacze…),

  • Happy Mondays - tylko dla odważnych!:)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Primesoft Polska jest liderem rynku w zakresie produkcji i dystrybucji kompleksowych rozwiązań informatycznych dla klientów biznesowych w kraju i za granicą. W ramach oferowanego przez nas systemu V-Desk dostarczamy szereg zaawansowanych funkcjonalności obejmujących zarządzanie dokumentami (DMS), zarządzanie procesami biznesowymi (BPM) oraz zarządzanie przepływem pracy (workflow). Nasze rozwiązania zyskały uznanie i są stosowane przez spółki giełdowe, międzynarodowe koncerny, grupy kapitałowe, banki i instytucje finansowe, spółki sektora publicznego, a także wiele firm będących światowymi liderami w swoich branżach.

Przewiń do profilu firmy