Oferta pracy

Programista .NET

Asseco Poland S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • ASP.NET

  • Entity Framework

Mile widziane

  • Angular

O projekcie

Chcesz mieć wpływ na rozwój systemu, który pomaga dbać o bezpieczeństwo granic UE? Chcesz tworzyć rozwiązania z zakresu cyber bezpieczeństwa? Jeśli dodatkowo interesuje Cię, jak pracują developerzy w innych krajach - zaaplikuj i dowiedz się więcej. Działamy w środowisku międzynarodowym i tworzymy rozwiązania dla największych instytucji sektora bezpieczeństwa w Polsce i Unii Europejskiej.

Praca 100% zdalna lub w biurze w Warszawie (Ty wybierasz)

Rekrutacja zdalna (1 rozmowa telefoniczna + 1 spotkanie online)

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażaniem nowych funkcjonalności backend z wykorzystaniem frameworków Microsoft

  • Przygotowywaniem architektury rozwiązania i prototypowaniem

  • Projektowaniem i przygotowaniem schematów baz relacyjnych

  • Rozwiązywaniem błędów zaraportowanych przez testerów

  • Pracą z wykorzystaniem elementów metodyki SCRUM (pracujemy w zespołach 5-osobowych)

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia z .NET

  • Znajomość frameworków .NET, ASP.NET Web API i Entity Framework

  • Znajomość zasad tworzenia webserwisów REST

  • Znajomość baz danych

  • Umiejętność automatyzacji testów, doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych

  • Doświadczenie z technologiami frontendowymi: React lub Angular

  • Praktyczna znajomość języka angielskiego, umożliwiająca codzienną komunikację z klientem oraz programistami z innych krajów UE

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • fullstack developer

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • automatyzacja testów

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie online

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy