Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1271 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista .NET

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2015-03-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Typ zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania:

    • tworzenie aplikacji opartych na platformie .NET,
    • zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania,
    • udział w kreatywnych sesjach powstawania koncepcji produktu,
    • udział w procesie projektowania i wdrażania.

    Oczekiwania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • bardzo dobra znajomość platformy .NET (w szczególności ASP.NET, C#),
    • dobra znajomość relacyjnych baz danych (w szczególności Microsoft SQL Server) ,
    • umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy,
    • znajomość języka angielskiego umożlwiająca obsługę narzędzi  oraz przeszukiwania źródeł pomocy,

    Dodatkowymi atutami będą:

    • doświadczenie w ASP.NET MVC  lub/oraz WPF,
    • ogólna znajomość HTML5, CSS3, SVG, jQuery lub/oraz Sencha EXTJS,

    Oferujemy:

    • udział w innowacyjnych projektach programistycznych w branży medialnej z zakresu radia i telewizji,
    • umowa o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
    • dostęp do kart multisportowych oraz opieki medycznej,
    • wyjazdy integracyjne,
    • elastyczne godziny pracy.

    Nasza firma, istniejąca już od ponad 20 lat, jest aktualnie jedną z największych firm medialnych prowadząca swoją działalność na rynku radiowym, telewizyjnym i Internetowym. Naszą działalność zapoczątkowaliśmy wprowadzeniem marki Radio S na rynku poznańskim, które z czasem przekształciło się w naszą sztandarową markę Radio ESKA o zasięgu ogólnopolskim. Oprócz "ESKI" jesteśmy właścicielem kilku innych stacji radiowych o charakterze ogólnopolskim tj.: ESKA ROCK, Radio WAWA, VOXFM i Radio PLUS. Od kilku lat działalność radiową wzbogacają nasze telewizje rozrywkowe ESKA TV, POLO TV, VOX MUSIC TV, FOCUS TV oraz programy radiowo-telewizyjne dostępne przez internetową platformę ESKA GO. Dodatkowo w ramach prowadzonej przez nas działalności medialnej jesteśmy właścicielami kilkunastu portali rozrywkowych i serwisów społecznościowych, tj.: eska.pl, eskago.pl, hotplota.pl, miastownia.pl, eskagames.pl i wiele innych.

    CV wyślij za pomocą przycisku "Aplikuj" wraz z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych
    o następującej treści:

    "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę TIME S.A. w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą
    z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”