Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista .Net - praca w start-upie

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10 - 12 tys. zł brutto
  • 13.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SLANT, czyli Sign Language Translator, to w pełni zautomatyzowany tłumacz języka migowego, który ma na celu umożliwienie codziennej komunikacji pomiędzy osobami głuchoniemymi i słyszącymi w czasie rzeczywistym. Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem naszego startupu, poszukujemy do zespołu doświadczonych programistów .NET. Startup działa w strukturach polskiej firmy IT, która zatrudnia ponad 200 specjalistów IT, posiada szerokie zaplecze eksperckie i będzie nadzorowała projekt.

    W związku z dynamicznym rozwojem startupu SLANT poszukujemy osoby do pracy na stanowisku

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 10 - 12 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Projektowanie i rozwój oprogramowania w technologiach .NET (C#)
    • Analiza zgodności tworzonych rozwiązań z wymaganiami biznesowymi
    • Dbanie o wysoką jakość kodu
    • Współpraca z doświadczonymi Analitykami, Developerami i Testerami

    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych w oparciu o platformę .Net
    • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
    • Znajomość .net ze szczególnym uwzględnieniem UWP lub WPF, ewentualnie: praca z użyciem sprzętu (kamery) i jego API

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Stabilność zatrudnienia
    • Udział w ciekawym projekcie z dostępem do najnowszych wzorców technicznych i biznesowych
    • Możliwość pracy zdalnej. Gotowość do pojawienia się kilka razy w miesiącu w Krakowie, czy innym mieście
    • Pakiet benefitów
    • Możliwość profesjonalnego rozwoju zawodowego (certyfikacje, szkolenia)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.