Oferta pracy

  • Zastawna 25, Pruszcz Gdański
    Pruszcz Gdański, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ASSEL sp. z o.o.

Zastawna 25

Pruszcz Gdański

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET Core

  • SQL

  • MongoDB

  • Entity Framework

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

  • React.js

  • TypeScript

Mile widziane

  • MS Dynamics AX

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie projektowania aplikacji

  • Dbanie o dobrą jakość kodu, architektury oraz wydajność

  • Nadzorowanie i implementacja rozwiązań

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość C# / .NET Core

  • Dobra znajomość EntityFramework Core, MongoDB, SQL

  • Znajomość JavaScript, HTML5, CSS 3

  • Znajomość REACT, TypeScript, REDUX

  • Przekładanie wymagań biznesowych na rozwiązania techniczne

  • Dobra znajomość języka angielskiego w zakresie terminologii technicznej.

  • Znajomość systemów ERP (MS Dynamics AX)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Elastyczny czas pracy

  • Szkolenia i Program Rozwoju

  • Dogodna lokalizacja z bezpłatnym parkingiem

  • Imprezy integracyjne i prezenty świąteczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Assel to jedna z największych polskich firm oferujących montaż elektroniki na zlecenie (EMS) – produkujemy urządzenia elektroniczne i elektromechaniczne dla branży przemysłowej i medycznej. Działamy na rynku od 1982 roku.

Inwestujemy w najnowsze technologie oraz zaawansowane systemy informatyczne, które pozwalają dostarczać nam wysokiej jakości usługi dla międzynarodowych klientów. Będąc firmą w 100% o polskim kapitale, samodzielnie tworzymy własne rozwiązania oraz definiujemy kierunki rozwoju. Dzięki temu dajemy naszym pracownikom dużą swobodę w działaniu, pozwalając na lepsze wykorzystanie własnego potencjału i rozwój! Tworzymy silny, młody i dynamiczny zespół wsparty latami doświadczeń.

Jesteśmy laureatem nagrody „Super Pracodawcy Pomorza”, wyróżnienia „Diamentów Forbes” oraz „Orłów Wprost”.

Przewiń do profilu firmy