Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista .Net Senior

INEOGROUP SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kopernik Office Buildings
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

INEOGROUP SPÓŁKA AKCYJNA

Kopernik Office Buildings

Warszawa

INEOGroup SA – jesteśmy młodą firmą, ale z olbrzymim doświadczeniem naszej całej ekipy. Istniejemy od trzech lat, jednak w portfolio mamy już znaczących klientów i własne produkty. Naszą misją jest dostarczać narzędzia i rozwiązania IT oraz wiedzę biznesową dla klientów z branż Retail i Pharma. Śledząc zmiany na rynku wiemy, że nadchodzi digitalowa rewolucja w handlu. Wszystko się zmienia, tradycyjne formy sprzedaży idą do lamusa a branża szuka niekonwencjonalnych i nowoczesnych rozwiązań. To idealny moment dla producentów oprogramowania do zbudowania innowacyjnego handlu od postaw.

Dołączając do naszego zespołu będziesz pracować w nowoczesnych technologiach, stosując sprawdzone agilowe metodyki. Z nami będziesz budować świat Retailu 2.0 dla wiodących sieci handlowych. Będziesz tworzyć rozwiązania dla punktów sprzedaży, dla central handlowych, dla konsumentów.  Zbudujesz rozwiązania integracyjne z dużymi systemami ERP, będziesz oprogramowywał peryferia, IoT, tworzył aplikacje mobilne i internetowe. Wszystko to zrealizujesz  w najnowszych technologiach, przy pełnym wsparciu specjalistów z Microsoft.

  • Poszukujemy do naszego zespołu Senior .NET Developera z doświadczeniem w budowaniu i utrzymywaniu rozwiązań On-Premises.
  • Oferujemy pracę przy systemie używanym codziennie w setkach sklepów w całej Polsce oraz realny wpływ na kierunek rozwoju produktu
  • Zajmujemy się rozwijaniem i utrzymaniem systemu iXPos, o którym można przeczytać na stronie https://www.ixpos.pl/. Zapraszamy również do zapoznania się z informacjami o firmie na https://www.ineogroup.pl/

Metodyka pracy

  • Pracujemy w zespole, zgodnie z metodyką Agile i regułami DevOps
  • Ściśle współpracujemy z product ownerem, analitykami, testerami i wdrożeniowcami
  • Automatyzujemy powtarzalne procesy (stosujemy Continuous Integration i Continuous Delivery)
  • Jesteśmy odpowiedzialni za działanie produktu na środowiskach UAT u klientów i na produkcji
  • Regularne rozmawiamy i poszerzamy wiedzę na temat działania biznesu retailowego

Najczęściej używane technologie

  • Języki programowania: C#, Powershell, T-SQL, XAML
  • Frameworki i biblioteki: OData, Dapper, EF6, Autofac, WCF, Web API, WPF, DevExpress
  • Narzędzia: VS2019, VSCode, SSMS, Postman, Windows Terminal, Azure DevOps, ReSharper
  • Systemy: SQL Server, IIS, Windows Service, Windows 10
  • Wzorce: DDD, DI, CQS

Zakres obowiązków

  • Projektowanie, implementacja i wdrażanie zaawansowanych rozwiązań infrastrukturalnych
  • Projektowanie, implementacja i wdrażanie zaawansowanych funkcji systemu
  • Budowanie narzędzi automatyzujących pracę (np. skrypty PowerShell, konfiguracja pipeline ADO)
  • Komunikacja postępów prac i napotkanych problemów na cyklicznych spotkaniach (stand-up, sprint review)
  • Analiza techniczna wymagań biznesowych, proponowanie rozwiązań
  • Wsparcie techniczne przy realizacji prac innych programistów, podczas wdrożeń lub przed ważnymi prezentacjami

Niezbędne doświadczenie

  • Kilkuletnie doświadczenie z systemami działającymi produkcyjnie na maszynach klientów (On-Premises)
  • Bardzo dobra znajomość środowiska .NET, języka C#, popularnych bibliotek i wzorców projektowych
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (MS SQL)
  • Sprawne poruszanie się po Visual Studio i znajomość zaawansowanych funkcji
  • Umiejętność tworzenia łatwego w utrzymaniu kodu
  • Umiejętność pisania skryptów PowerShell do automatyzacji pracy
  • Dobra znajomość WPF

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży Retail (nie martw się, jeśli go nie masz, nauczymy Cię!)
  • Doświadczenie z Azure DevOps (praca w metodyce Scrum, konfigurowanie Pipeline'ów i Release'ów)
  • Język Angielski przynajmniej na poziomie B2 (mamy klientów działających w wielu krajach)
  • Doświadczenie z Microsoft Azure (mamy plany związane z tą platformą)
  • Współpraca: długofalowa, pełen etat
  • Godziny pracy: elastyczne
  • Od kiedy: od zaraz
  • Praca zdalna: pracujemy w biurze, natomiast nie ma problemu z okazjonalną pracą z domu
  • Benefity: LuxMed, MultiSport, możliwość certyfikacji Microsoft (jesteśmy partnerem)
  • Biuro: kawa, herbata, płatki z mlekiem, drążek do podciągania się, prysznic, prywatne szafki

Z uwagi na obecny stan epidemiczny cała firma pracuje w trybie zdalnym. Decyzję o powrocie do firmy podejmie nasz Zarząd, gdy stwierdzi możliwość bezpiecznego powrotu do siedziby firmy

Ogłoszenie archiwalne