Oferta pracy

X-Code Sp. z o.oO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • .NET Core

  • C#

  • ASP.NET MVC

  • ASP.NET Core MVC

  • JavaScript

  • jQuery

  • AJAX

  • HTML

  • CSS

  • Microsoft SQL Server

  • T-SQL

Mile widziane

  • SQL Server Services

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w technologii .NET – głównie aplikacje Web (ASP.NET MVC, ASP.NET Core MVC).

  • Utrzymywanie i optymalizacja oprogramowania.

  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

  • Dbałość o terminową i staranną realizację zleceń.

  • Rozwijanie umiejętności programistycznych związanych z różnymi produktami i technologiami firmy Microsoft.

Nasze wymagania

  • Umiejętność tworzenia oprogramowania w technologii .NET Framework oraz .NET Core.

  • Umiejętność programowania w języku C#.

  • Znajomość technologii ASP.NET MVC oraz ASP.NET Core MVC.

  • Znajomość biblioteki Entity Framework.

  • Znajomość JavaScript, jQuery, AJAX, HTML, CSS.

  • Wiedza z zakresu Microsoft SQL Server oraz znajomość T-SQL.

  • Umiejętność projektowania baz danych na podstawie wymagań biznesowych.

  • Umiejętności analityczne.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnego czytania dokumentacji technicznej.

  • Dobra organizacja czasu pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość Microsoft Dynamics CRM.

  • Znajomość technologii Sharepoint.

  • Znajomość technologii WPF.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i doświadczenia.

  • Szansę rozwoju zawodowego poprzez pracę w gronie profesjonalistów i ekspertów a także udział w ciekawych zadaniach oraz projektach.

  • Formę zatrudnienia uzależnioną od preferencji pracownika.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Niekorporacyjną kulturę pracy - bezpośrednie kontakty z przełożonymi, koleżeńskie relacje wśród pracowników, transfer wiedzy między działami.

  • Zaplecze socjalne, m.in.: Kartę MultiSport, opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • pikniki rodzinne