Logo Pracuj.pl

Programista .NET

eRecruiterO firmie

9 000–11 500
netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie
    śląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • ASP.NET Core MVC

  • Entity Framework

  • T-SQL

  • Azure

O projekcie

eRecruiter to narzędzie służące do zarządzania procesem rekrutacji online i kompleksowego zarządzania bazą kandydatów. System eRecruiter wykorzystywany jest codziennie przez kilkaset firm, co czyni go najczęściej używanym systemem rekrutacyjnym w Polsce. Ponieważ chcemy, aby nasz produkt jeszcze bardziej przykuwał oko oraz działał jeszcze szybciej szukamy kolejnego Programisty .NET do zasilenia naszego zespołu.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwój systemu ATS (eRecruiter.pl)
  • tworzenie oprogramowania przy wykorzystaniu najnowszych technologii (ASP.NET Core, Entity Framework Core, React/Redux)
  • budowanie wydajnych i skalowalnych mikroserwisów oraz Rest API
  • współtworzenie architektury do przyjętych założeń oraz proponowanie własnych rozwiązań
  • wypracowywanie standardów tworzenia oprogramowania i wdrażanie ich do codziennej pracy zespołu
  • współpraca z innymi Deweloperami, Testerami, Front-endami, UX-designerami oraz Product-Ownerami przy budowaniu systemu eRecruiter

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość C# i ASP.NET Core
  • 2 lata doświadczenia przy tworzeniu komercyjnych serwisów opartych o technologie Microsoftu
  • mile widziana znajomość ASP.NET, Entity Framework Core oraz ASP.NET MVC
  • mile widziane doświadczenie w pracy z platformą Azure
  • dobra znajomość T-SQL umożliwiająca pisanie wydajnych zapytań
  • znajomość wzorców projektowych takich jak strategia, dekorator, specyfikacja, fabryka
  • znajomość zasad SOLID
  • mile widziana umiejętność pracy z GIT
  • otwartość na naukę nowych technologii

Podział czasu pracy

80%

development

10%

bug fix

10%

spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • wzorce projektowe
  • pair programming
  • Continuous Integration

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej
  • Pracuj FLEX (elastyczne zarządzanie czasem pracy)
  • wewnętrzne działania rozwojowe

Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji

1

Spotkanie online z liderem i HR

2

Spotkanie online z liderem i z Managerem działu

Chcesz wiedzieć więcej?

Czy jest coś, czego brakuje Ci w naszej ofercie pracy? Czy chcesz z nami porozmawiać o procesie rekrutacyjnym? Wystarczy, że napiszesz na [email protected], a chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Programista .NET, śląskie