Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista .NET

ERGO Technology & Services S.A.O firmie

  • Sopot

    Sopot, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET framework

  • .NET Core

  • Ready API

  • NUnit

  • Visual Studio

  • C#

Twój zakres obowiązków

  • .NET framework, .NET Core, WebAPI, AutoMapper, Autofac, Postsharp

  • NUnit, Moq, Fluent Assertions

  • Rest Services

  • Ready API

  • wzorce: IoC, DI, AoP, DDD, mikroserwisy, docker

  • git, gitlab, wzorzec GitFlow, jira

  • MS SQL, TSQL, Oracle

  • CI/CD, Jenkins, Sonar

  • Visual Studio, Resharper, Rider

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w pracy z projektami webowymi na platformie .NET (Visual Studio, C#, WebService)

  • znasz zasady programowania obiektowego

  • nie są Ci obce zagadnienia związane z tworzeniem aplikacji rozproszonych (SOAP, REST, mikroserwisy)

  • dobrze znasz zagadnienia relacyjnych baz danych (SQL, T-SQL)

  • znasz język angielski na poziomie minimum B1

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum
  • waterfall

Skład zespołu

  • backend developer
  • architekt
  • tester manualny
  • project manager
  • scrum master
  • analityk systemowy

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

ERGO Technology & Services S.A.

O nas   ERGO Technology & Services S.A. (ET&S S.A.) powstała w styczniu 2021 roku w wyniku połączenia ERGO Digital IT i Atena w jeden podmiot, wykorzystując mocne i dobre praktyki obu firm. ET&S S.A. należy do holdingu technologicznego ET&SM Grupy ERGO AG, który wspiera miliony klientów wewnętrznych i zewnętrznych w rozwiązywaniu codziennych problemów za pomocą najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych. Naszym celem jest wprowadzanie innowacji cyfrowych w każdym aspekcie branży ubezpieczeniowej. Dowiedz się, jak wdrażamy SI, IoT, Voice Recognition, Big Data science, zaawansowane rozwiązania mobilne i wiele więcej, aby zaspokoić przyszłe potrzeby naszych klientów na całym świecie. Zobacz, jak możesz być częścią cyfrowej rewolucji i zgłoś się do nas już dziś!

Przewiń do profilu firmy