Oferta pracy

Programista .NET

GRUPA NEUCA

  • Forteczna 35, Wrzosy, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

GRUPA NEUCA

Forteczna 35

Wrzosy

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie oprogramowania w technologii Microsoft .NET,

  • rozwijanie i utrzymywanie serwisów, usług i aplikacji wspierających procesy biznesowe,

  • wsparcie w tworzeniu architektury rozwiązań IT,

  • dbanie o jakość kodu, tworzenie testów automatycznych i dokumentacji oprogramowania.

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe z platformą Microsoft .NET i SQL Server,

  • bardzo dobra znajomość programowania w ASP.NET MVC, Entity Framework i JavaScript,

  • umiejętność tworzenia aplikacji webowych i mikrousług,

  • umiejętność tworzenia testów jednostkowych i automatycznych,

  • umiejętność dekompozycji problemów, analizy technicznej oraz prowadzenia tematów do końca.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w zespołach DevOps,

  • doświadczenie w innych dziedzinach inżynierii oprogramowania (np.: analiza biznesowa, analiza systemowa, architektura rozwiązań, testowanie lub administracja aplikacjami),

  • doświadczenie w narzędziach CI/CD.

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z certyfikatem @Great Place To Work,

  • elastyczne podejście w kwestii pracy zdalnej,

  • możliwość wpływu na rozwój zaawansowanych narzędzi informatycznych,

  • współpracę z doświadczonymi developerami,

  • wymianę wiedzy (DevDay, TechTalks),

  • zróżnicowane projekty biznesowe i rozwojowe,

  • ciekawy park narzędziowy CI/CD,

  • odpowiedni proces onboardingu (opiekun, codereview).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie