Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista .NET

[email protected] sp. z o.o.O firmie

  • Włocławska 161
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

[email protected] sp. z o.o.

Włocławska 161

Toruń

Firmę [email protected] tworzy zespół ekspertów ukierunkowany na dostarczanie naszym klientom zaawansowanych rozwiązań informatycznych wspierających ich biznes. Dbamy o wszechstronny rozwój, stale doskonaląc swoje umiejętności oraz poszerzając swoją wiedzę. Śledzimy bieżące trendy rynkowe, oferując najlepsze z dostępnych rozwiązań, dostosowane do indywidualnych oczekiwań.

Opis stanowiska:

  • tworzenie i utrzymanie wysokiej jakości kodu źródłowego;
  • rozwój systemu ERP i wsparcie zespołu projektowego.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość i doświadczenie w .Net / C#;
  • umiejętność pracy z systemem kontroli wersji kodu Git;
  • doświadczenia bazodanowe w programowaniu oraz projektowaniu oprogramowania;
  • znajomość wzorców projektowych oraz zasad programowania;
  • wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia;
  • umiejętność pracy w zespole oraz pracy samodzielnej (dobra organizacja czasu pracy);
  • dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość systemu enova365.

Oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej;
  • dostęp do nowoczesnych technologii;
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami;
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę;
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy (2x monitory, laptop, etc.);
  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, premia sportowa.

Ogłoszenie archiwalne