Logo Pracuj.pl

Programista .NET

Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

  • ASP.NET MVC

  • Entity Framework

  • JavaScript

  • TypeScript

  • Microsoft SQL Server

  • Oracle

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie systemów wsparcia sprzedaży energii elektrycznej oraz gazu.
  • Rozwijanie procesów związanych z rozwojem oprogramowania.
  • Uczestnictwo w procesie oceny i poprawy wytworzonego kodu aplikacji.
  • Naprawa błędów zgłoszonych podczas testów oraz w procesie utrzymania wytworzonych systemów IT.
  • Udział w projektach IT realizowanych przez Spółkę.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku C# .NET Developera.
  • Bardzo dobra znajomość technologii .NET Framework 4 (lub nowszy), ASP.NET MVC lub ASP.NET Web API, Entity Framework.
  • Praktyczna znajomość języków programowania C# i JavaScript / TypeScript.
  • Znajomość podejść i paradygmatów OOP, SOLID, GITFlow.
  • Znajomość technologii baz danych Microsoft SQL Server/Oracle.
  • Znajomość zasad tworzenia testów jednostkowych i integracyjnych.
  • Znajomość metodologii modelowania, opisu i zarządzania wymaganiami.
  • Znajomość cyklu produkcji oprogramowania.
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu architektury i programowania obiektowego.
  • Praktyczna znajomość języka UML na poziomie umożliwiającym poprawną interpretację modeli UML.
  • Umiejętność tworzenia i utrzymywania dokumentacji technicznej.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane

  • Umiejętność pracy zespołowej w podejściu zwinnym.
  • Znajomość architektury aplikacji korporacyjnych.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie.
  • Współpracę z doświadczonymi ekspertami.
  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach.
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.
  • Partnerską atmosferę pracy.
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • inicjatywy dobroczynne
  • bilety na sponsorowane przez Grupę wydarzenia sportowe

Etapy rekrutacji

1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w Grupie Energa

Zgłoszenie powinno zawierać

  • życiorys zawodowy (CV)
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o.

Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej, działająca w północnej i środkowej części kraju.

Jesteśmy Spółką wspierającą Grupę Kapitałową w zarządzaniu aplikacjami jak i infrastruktury IT, świadczymy również usługi bezpieczeństwa informacji, dostarczamy stanowiska pracy Użytkownika (e-Workplace) oraz budujemy rozwiązania informatyczne w zakresie wytwarzania oprogramowania na potrzeby naszej Organizacji.

Jesteśmy też otwarci na nowe technologie oraz pomysły.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: 16/DSS/EITE/2022

Programista .NET, warmińsko-mazurskie