Logo Pracuj.pl

  • praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • ASP.NET MVC

  • TSQL

  • Web Services

  • MS SQL (2016+)

  • Visual Studio (2017+)

  • SQL

Mile widziane

  • Angular (4+)

  • REST API (JSON)

  • JavaScript

  • jQuery

  • CSS

  • DevExpress

  • Docker

  • Git

  • CQRS

  • HTML5

  • Entity Framework

  • .NET Core

System operacyjny

O projekcie

Od 25 lat tworzymy kompleksowe i zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla banków i instytucji finansowych. Jako Programista .NET będziesz tworzył i rozwijał duże systemy klasy enterprise, są to między innymi obszary bankowości korporacyjnej, bankowości transakcyjnej czy produkty faktoringowe. Realizujemy kompleksowe rozwiązania obejmujące back-office, jak i aplikacje frontowe. Dołączając do nas będziesz mieć realny wpływ na kształt systemu. Zależy nam na jakości naszych produktów i rozumiemy, że praca jest bardziej efektywna bez konieczności ciągłego przełączania się między kontekstami.

We współpracy stawiamy na przyjazną, partnerską atmosferę. Jesteśmy otwarci na innowacje. Cenimy samodzielność, niezależność i inicjatywę oraz chęć dzielenia się wiedzą. Wspieramy Twój rozwój zapewniając szkolenia i udział w konferencjach branżowych.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, rozwój i utrzymywanie systemów
  • wykonywanie code-review (z czasem)
  • dbanie o test coverage
  • dbanie o buildy CI / proces CD
  • dbanie o jakość i user experience naszych systemów
  • przygotowywanie paczek i wsparcie przy wdrażaniu nowych wydań naszych systemów

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia doświadczenia komercyjnego na stanowisku programisty
  • dobra znajomość C#, .NET Framework, Visual Studio
  • dobra znajomość SQL, zwłaszcza w wydaniu MS SQL Server (2016+), wiedza czym jest ACID, transakcyjność
  • umiejętność pisania unit testów
  • doświadczenie w rozwiązaniach MVC (takich jak ASP.NET MVC)
  • dobra znajomość REST API
  • styczność z Angular (4+)
  • umiejętność czytania i współtworzenia dokumentacji technicznej
  • chęć ułatwiania sobie życie poprzez automatyzację powtarzalnych zadań (na przykład w obszarze CI/CD, skrypty)
  • zaangażowanie i praca zespołowa

  • Dużym plusem będzie jeżeli posiadasz już doświadczenie w tworzeniu rozwiązań (najlepiej wielowątkowych) integrujących się z zewnętrznymi systemami i znasz się na zagadnieniach bądź systemach związanych z bankowością/finansami.
  • Znajomość: WCF, WinForms/DevExpress, Angular (4+), Entity Framework

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • mierniki jakości kodu
  • wzorce projektowe
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • narzędzia do trackowania zadań
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy wydajnościowe
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • oprogramowania
  • gwarancję rozwoju zawodowego dzięki ciągłemu strumieniowi nowych projektów
  • bezpłatną opiekę medyczną
  • bezpłatne doskonalenie języka angielskiego (zajęcia z native speakerem)
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • miłą i swobodną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • bezpłatny parking
  • wyjazdy integracyjne
  • Dyski SSD, IntelliJ Ultimate Edition, zewnętrzny monitor
  • Hackathony, szkolenia, konferencje

Etapy rekrutacji

1

Telefon z działu HR

2

Rozmowa telefoniczna z programistą

3

Spotkanie online z managerem zespołu

4

Oferta współpracy lub informacja zwrotna

Od ponad 20 lat tworzymy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm i instytucji z kluczowych sektorów gospodarki.

Specjalizujemy się w sektorze finansowym, z sukcesem prowadzimy projekty dla instytucji z innych branż z zakresu zarządzania dokumentami, automatyzacji procesów biznesowych

oraz tworzymy systemy od podstaw w odpowiedzi na specyficzne wymagania klientów.

Programista .NET, warmińsko-mazurskie