Oferta pracy

Programista .NET

Andra Sp. z o.o.O firmie

Andra Sp. z o.o.

Pryzmaty 6/8

Warszawa

ANDRA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie jest stabilną firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i wyłącznie polskim kapitałem. Firma dostarcza usługi projektowe, doradcze, wdrożeniowe i serwisowe w zakresie najwyższej klasy technologii teleinformatycznych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Branża: smart metering

Oferujemy:

  • uczestnictwo w tworzeniu innowacyjnych produktów z dziedziny smart metering
  • spektrum wyzwań z zakresu odpowiedzialności DevOps
  • ambitny, wspierający zespół
  • pakiet benefitów, naukę jęz. w miejscu i godzinach pracy

Zadania:

  • Dev – programowanie, rozwój, testy w środowisku .NET
  • Ops – uruchamianie, wdrażanie, produktów, wsparcie techniczne klienta
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla tworzonych aplikacji

Oczekujemy:

  • min. 2 lat doświadczenia pracy na analogicznym stanowisku
  • realizacji projektów opartych o .NET: WinForms, ASP.NET MVC
  • znajomości Entity Framework
  • znajomości baz danych
  • umiejętności pracy w zespole
  • chęci do rozwoju

Aplikacje prosimy wysyłać klikając w przycisk Aplikuj teraz.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy