Oferta pracy

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET Framework

  • .NET Core

Mile widziane

  • JetBrains Rider\Visual Studio

  • Git

  • SVN

  • Upsource

  • Youtrack

  • Jenkins

  • PowerShell

  • Bash

  • HTML5

  • TypeScript

  • Docker

  • Linux

  • MySql

  • RabbitMQ

  • ELK

  • OpenApi

  • Swagger

  • Java

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie różnych warstw aplikacji: logika biznesowa, warstwa prezentacji, baza danych, testy jednostkowe i integracyjne;

  • Projektowanie rozwiązań technicznych wraz z implementacją;

  • Dbanie o wysoką wydajność, bezpieczeństwo i jakość kodu źródłowego tworzonych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w projektowaniu i implementacji aplikacji webowych lub desktopowych;

  • Zaawansowana znajomość C#, .NET Framework lub .NET Core;

  • Znajomości typowych wzorców projektowych, podejścia OOP, SOLID, Microservices;

  • znajomość języka SQL oraz rozwiązań typu ORM (Entity Framework, NHibernate, Dapper);

  • Chęć pracy z nowo tworzonymi projektami

  • Chęć nauki oraz pracy z narzędziami i technologiami typu: JetBrains Rider\Visual Studio, GIT, SVN, Upsource, Youtrack, Jenkins, PowerShell, Bash, HTML5, TypeScript, Docker, Linux, MySql, RabbitMQ, ELK, OpenApi, Swagger, Java;

  • Umiejętność pracy zespołowej i dzielenia się wiedzą.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • +10

Tak pracujemy

  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • fullstack developer
  • programista testów automatycznych

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • Continuous Integration

  • testy jednostkowe

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale rozwojowym

  • Przyjazną atmosferę pracy i współpracę w zespole zaangażowanych profesjonalistów

  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej

  • Karty sportowe i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii w projektach dla renomowanych Klientów

  • Bardzo dogodną lokalizację i wygodne, nowe biuro, pracę zdalną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Finture to zespół ekspertów, którzy od 20 lat uczestniczą w projektach informatycznych w sektorze finansowym i telekomunikacyjnym. Charakteryzuje nas ekspercka wiedza w wybranych dziedzinach biznesu i informatyki. Zajmujemy się projektowaniem i realizacją projektów END-to-END, począwszy od etapu UX design, prowadząc kolejne fazy dewelopmentu, aż do skutecznego wykonania całości rozwiązania i wdrożenia produkcyjnego. Ważnym obszarem kompetencji Finture są: szeroko pojęta integracja systemowa oraz rozwój architektury korporacyjnej, automatyzacja procesów biznesowych oparta o komercyjne i opensource’owe platformy BPM, budowa aplikacji frontend, eksperckie projekty wykorzystujące algorytmy machine learning oraz sieci neuronowe. Korzystamy z najnowszych frameworków programowania i efektywnych metodyk wytwórczych, ze szczególnym uwzględnieniem podejścia agile. Finture jest częścią Exorigo-Upos S.A. polskiej grupy informatycznej o międzynarodowym zasięgu, działającej m.in. w UK, Bułgarii, Czechach, Słowacji.

Chcesz wiedzieć o nas więcej? Odwiedź naszą stronę:

Przewiń do profilu firmy