Oferta pracy

BMS sp. z o.o.

aleja Słowiańska 10B

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • .NET Core

  • Framework

  • ASP.NET MVC

  • WinForms

  • Entity Framework

  • SQL

  • TSQL

  • MS SQL (2014+)

  • Web Services

Mile widziane

  • JavaScript

  • JQuery

  • HTML5

  • CSS

  • Angular (4+)

  • REST API

  • Git

  • DevExpress GIT

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, rozwój i utrzymywanie rozwiązań klasy enterprise w obszarze faktoringu, zgodnie z naszym procesem wytwórczym:

  • wykonywanie code-review

  • dbanie o test coverage

  • dbanie o buildy CI / proces CD

  • dbanie o jakość i user experience naszych systemów

  • przygotowywanie paczek i wsparcie przy wdrażaniu nowych wydań naszych systemów

Nasze wymagania

  • dobrze zna C# w obszarze WCF, WinForms, ORM (Entity Framework), DI

  • dobrze zna SQL, zwłaszcza w wydaniu MS SQL Server (2014+), wie czym jest ACID, transakcyjność

  • potrafi pisać unit testy i zna znaczenie test coverage

  • ma doświadczenie w rozwiązaniach MVC (preferowane ASP.NET MVC)

  • zna zagadnienia REST API

  • miał styczność z Angular (4+)

  • nie boi się dokumentacji - ani czytać, ani współtworzyć

  • potrafi zrozumieć potrzeby biznesowe oraz samego klienta

  • lubi ułatwiać sobie życie automatyzując powtarzalne zadania (na przykład w obszarze CI/CD)

  • jest zaangażowany i wie co znaczy praca zespołowa

Dużym plusem będzie jeżeli posiadasz już doświadczenie w tworzeniu rozwiązań (najlepiej wielowątkowych) integrujących się z zewnętrznymi systemami i znasz się na zagadnieniach bądź systemach związanych z bankowością.

To oferujemy

  • możliwość poznania nowych technologii i nowoczesnych metodyk budowy oprogramowania

  • gwarancję rozwoju zawodowego dzięki ciągłemu strumieniowi nowych projektów

  • pracę w 100% zdalną w czasie pandemii

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

  • Dyski SSD, IntelliJ Ultimate Edition, zewnętrzny monitor

  • Bezpłatny parking

  • Grille i imprezy, wyjazdy integracyjne

  • Hackathony, szkolenia, konferencje

Od ponad 20 lat tworzymy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm i instytucji z kluczowych sektorów gospodarki.

Specjalizujemy się w sektorze finansowym, z sukcesem prowadzimy projekty dla instytucji z innych branż z zakresu zarządzania dokumentami, automatyzacji procesów biznesowych

oraz tworzymy systemy od podstaw w odpowiedzi na specyficzne wymagania klientów.

Przewiń do profilu firmy