Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista .NET

TELEAUDIO DWA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka KomandytowaO firmie

12 00015 000 netto (+ VAT) / mies.

TELEAUDIO DWA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Aleja Stanów Zjednoczonych 61

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwój aplikacji na bazie technologii Microsoft.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętność programowania w środowisku .NET Core 3.1 i nowszych (C#)

  • Podstawy Reactjs w wersji minimum 16.8 lub Angular od wersji 7

  • Podstawowa znajomość SQL (najlepiej T-SQL)

  • Znajomość podstaw Elasticsearch

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Wysokiego zaangażowania w wykonywane zadania

Mile widziane

  • Znajomość programowania w oparciu o systemy kolejkowe - preferowane RabbitMQ oraz Apache Kafka

  • Znajomość podstaw DDD

  • Elementarna wiedza z zakresu konteneryzacji (Docker)

  • Podstawowa znajomość Git

  • Znajomość zagadnień programowania sieciowego

  • Udział w projektach informatycznych (w tym akademickich) zakończonych wdrożeniem

To oferujemy

  • Stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Elastyczne warunki zatrudnienia

  • Samodzielną pracę w młodym dynamicznym zespole

  • Pakiet opieki medycznej

  • Udział w projektach medialnych unikalnych na rynku

  • Dostęp do najnowszych technologii

  • Miłą atmosferę pracy

Firma Teleaudio istniejąca na rynku polskim od 1996r, specjalizuje się w dostarczaniu usług Premium Rate opartych o technologie SMS/IVR/MMS/WAP oraz usług typu Call-Center. Teleaudio posiada własną, nowoczesną platformę niezbędną do obsługi najbardziej zaawansowanych projektów z wykorzystaniem wiadomości tekstowych SMS i połączeń IVR. Ponad 20-letnie doświadczenie na rynku usług Premium ustanowiło spółkę na czołowej pozycji w rankingu największych dostawców usług dodanych w Polsce, co potwierdza uznanie ponad 600 klientów z obszaru B2B.

Przewiń do profilu firmy