Oferta pracy

Programista .NET

AuchanO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET Core

  • .NET

  • ASP.NET

  • MVC

  • HTML

  • JavaScript

  • Visual Studio

  • T-SQL

  • Entity Framework

  • Git

Mile widziane

  • Azure DevOps

  • Google Cloud Platform

O projekcie

Pracując w międzynarodowym zespole będziesz mógł / mogła rozwijać umiejętności w projektowaniu i budowaniu aplikacji w firmie. Całe zaangażowanie zespołu i wiedza sprawią, że zbudujemy efektywne oraz stabilne rozwiązania aplikacyjne. Mamy ambitne podejście i plan korzystania z nowoczesnych technologii chmurowych oraz rozwiązań architektonicznych żeby rozwijać się z myślą o byciu liderem wśród firm handlowych.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oprogramowania na platformie .NET ,

  • Modyfikacje i optymalizacje istniejących aplikacji,

  • Implementacja i wykonywanie zadań zgodnie ze specyfikacją wymagań,

  • Współudział w tworzeniu nowych rozwiązań,

  • Dokumentowanie tworzonych rozwiązań,

  • Testowanie oprogramowania.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie,

  • Znajomość C# i technologii .NET, .NET Core, ASP.NET MVC, HTML, JavaScript,

  • Znajomość środowiska Microsoft Visual Studio,

  • Znajomość wzorców projektowych,

  • Znajomość T-SQL, technologi Entity Framework, systemu kontroli wersji Git,

  • Znajomość języka angielskiego (komunikatywna),

  • Otwartość na naukę nowych technologii,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z platformą Azure oraz Google Cloud.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Rozwój w organizacji, której kultura jest oparta na pasji do dobrego jedzenia i produktów godnych zaufania.

  • Zaufanie do podejmowanych przez Ciebie nowych inicjatyw w zakresie planowania, wdrażania, optymalizacji i monitorowania procesów.

  • Umożliwimy Ci działanie zgodne z zasadami odpowiedzialnego biznesu. Szczególnie ważne jest dla nas przeciwdziałanie marnotrawstwu żywności i użycia plastiku oraz promocja zdrowego jedzenia i zmniejszenie naszego śladu węglowego.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.

  • Ubezpieczenie medyczne i na życie.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet opieki medycznej

  • wolontariat w godzinach pracy

  • akcjonariat pracowniczy

  • karta Multisport

  • Super Rabat

  • dofinansowanie do posiłków