Oferta pracy

Programista .NET

Atos Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Server

  • Microsoft ISS

  • Microsoft Reporting Services

  • Microst SharePoint

  • Microsoft SQL Server

  • .NET

  • Jira

  • Confluence

O projekcie

Poszukujemy osób do zespołu rozwojowo-utrzymaniowego dla klienta z sektora publicznego, u którego aktualnie jest wdrażane nowoczesne i bardzo innowacyjne rozwiązanie e-government. Osoby pracujące w zespole będą odpowiedzialne za tworzenie nowych funkcjonalności, modyfikację już istniejących funkcjonalności. Będą również wspierać zespół utrzymaniowy w zakresie wsparcia przy rozwiązywaniu zgłoszeń od klienta. Projekt do którego poszukujemy osób jest przedsięwzięciem długoterminowym z kilkumilionowym budżetem rozwojowym.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z klientem przy rozwoju systemu.

  • Współpraca z analitykami przy projektowaniu i tworzeniu nowych funkcjonalności i modyfikacji już istniejących modułów rozwiązania

  • Projektowanie i tworzenie nowych funkcjonalności i rozbudowa już istniejących modułów rozwiązania.

  • Współpraca z zespołem utrzymaniowym przy przygotowywaniu nowych wydań

  • Współpraca z zespołem utrzymaniowych w zakresie wsparcia przy rozwiązywaniu zgłoszeń klienta.

Nasze wymagania

  • Minimum. 2 letniego doświadczenia w programowaniu w języku .NET

  • Umiejętności w programowaniu w języku C# (głównie dewelopment backendu),

  • Znajomości ASP.NET MVC

Mile widziane

  • WCF

  • EntityFramework

  • Devexpress(frontend)

  • SOAP, REST, ESB

  • J2EE

Podział czasu pracy
60%

rozwój produktu

40%

utrzymanie

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

To oferujemy

  • Pracę dającą możliwość rozwoju

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w 73 krajach.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole wspierających się specjalistów.

  • Realizowanie zawodowych wyzwań w firmie z certyfikatem Great Place to Work.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • niespodzianki i upominki

  • świętowanie wyjątkowych dni

  • dofinansowanie Twojej pasji

  • vouchery i bilety

  • bezpłatne platformy szkoleniowe