Oferta pracy

Programista .NET

KIR S.A.

KIR S.A.

Rotmistrza Witolda Pileckiego 65

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • AngualrJS

Twój zakres obowiązków

  • prace projektowe i programistyczne w środowisku .Net oraz AngualrJS,

  • tworzenie nowych aplikacji, modyfikacje i rozwój istniejących aplikacji,

  • tworzenie testów automatycznych (jednostkowych oraz integracyjnych) dla tworzonego kodu,

  • dokumentacja zaimplementowanych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy w projektach opartych o .Net: WinForms, ASP.NET i MVC, WebService,

  • bardzo dobra praktyczna znajomość technologii XML, HTTP, JSON, HTML, RESTful API, Java Script,

  • bardzo dobra znajomość TSQL, dobra znajomość PL SQL,

  • bardzo dobra znajomość środowiska Visual Studio 2015, TFS, SVN,

  • bardzo dobra znajomość MS SQL i IIS,

  • bardzo dobra znajomość programowania obiektowego,

  • praktyczna znajomość metodyki Scrum / Agile,

  • samodzielność, komunikatywność, kultura osobista,

  • motywacja do uczenia się i poszerzania kompetencji,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.

Mile widziane

  • bardzo dobra znajomość standardów XML oraz XMLSchema,

  • znajomość środowiska Angular5+, Boostrap, CSS3, HTML5.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • inicjatywy dobroczynne

KIR S.A.

KIR jest kluczowym podmiotem infrastruktury polskiego sektora bankowego. Zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo w zakresie świadczonych usług, dążąc do efektywnego wspierania rozwoju obrotu bezgotówkowego.

Wykorzystując unikalne w skali polskiego rynku kompetencje i doświadczenie, KIR rozwija i dostarcza rozwiązania systemowe dopasowane do potrzeb sektora bankowego oraz aktywnie uczestniczy w procesie cyfryzacji administracji publicznej.

Przewiń do profilu firmy