Logo Pracuj.pl

Programista .NET

Sygnity S.A.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Sygnity S.A.

Postępu 17B

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

System operacyjny

O projekcie

Szukamy programisty/ki .NET do projektów z sektora energetycznego. Pracujemy w metodologii Agile, mówimy sobie na TY i rozwiązujemy razem problemy. W naszym zespole będziesz miał/a do czynienia z rozwojem i serwisem (w proporcji ok. 50/50), a głównym zadaniem będzie implementacja wymagań projektowych.

Czekamy na Twoje CV!

Twój zakres obowiązków

W naszej firmie będziesz:

📍 Implementować zlecone zadania na rzecz projektów rozwojowych i utrzymaniowych

📍 Tworzyć dokumentację techniczną na potrzeby projektu

📍 Dbać o jakość kodu

Nasze wymagania

Pasujesz do nas idealnie, jeśli:

• posiadasz minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

• masz doświadczenie w pracy z .NET Framework

• bardzo dobrze znasz: C#, ASP.Net, ASP MVC

• relacyjne bazy danych (Oracle, MS SQL) nie są Ci obce

• posługujesz się repozytorium Git

• masz wykształcenie wyższe techniczne

Mile widziane

Świetnie, jeśli dodatkowo:

• znasz Jira oraz rozwiązania CI/CD

• posiadasz wiedzę z zakresu ASP.NET Core, ORM (Entity Framework)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • 50% KUP dla programistów/analityków/projektantów
  • dostęp do językowej platformy e-learningowej

Programista .NET, Postępu 17B, Mokotów, Warszawa