Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista .NET

Lyftron Inc.O firmie

5 000‐15 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Konstruktorska 11
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Lyftron Inc.

Konstruktorska 11

Warszawa

Szukasz ciekawej pracy wymagającej kreatywnego myślenia zamiast nudnej implementacji wymagań klienta? Chcesz mieć wpływ na wymagania oraz sposób implementacji? Taką swobodę tworzenia znajdziesz tylko w Lyftronie, firmie tworzącej własne oprogramowanie na rynek światowy.

Lyftron jest międzynarodową firmą rozwijającą własną platformę typu “Modern Data Hub”. Stworzyliśmy własny silnik SQL, na którym oparliśmy własną platformę integracji danych. Nasze codzienne zadania to ciągła nauka i poznawanie nowych platform, z którymi możemy połączyć nasz produkt. Albo rozwiązywanie ciekawych problemów technicznych takich jak tworzenie parsera, refactoring czy też dodawanie kolejnych testów jednostkowych do 60 tysięcy już napisanych.

Do naszego działu R&D poszukujemy programistów .NET, którzy chcieliby pracować w kreatywnym zespole. Zapewniamy wsparcie w nauce nowych technologii, których nie brakuje w naszym środowisku.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój platformy integracji danych napisanej w C#
  • Okazjonalny rozwój warstwy prezentacyjnej (Angular)
  • Integracja rozwiązań chmurowych (Azure, AWS)
  • Wdrażanie dobrych praktyk DevOps
  • Integracja z systemami poprzez API
  • Tworzenie skryptów automatyzujących procesy integracyjne
  • Projektowanie nowych modułów
  • Tworzenie testów jednostkowych (NUnit)
  • Analiza API produktów SaaS oraz tworzenie adapterów
  • Dbanie o wysoką jakość kodu

Oczekiwania:

  • 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty .NET lub w obszarze baz danych (ETL), tworzenia skryptów, automatyzacji, Robotics Process Automation (RBA)
  • Podstawowe doświadczenie z bazami danych (SQL, zapytania)
  • Podstawowe doświadczenie w tworzeniu skryptów oraz automatyzacji
  • Podstawowe doświadczenie w integracji z serwisami API
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dokumentacji technicznej
  • Chęć nauki i rozwoju w zakresie najlepszych praktyk programistycznych
  • Mile widziane doświadczenie z narzędziami Business Intelligence, ETL, hurtowniami danych
  • Mile widziane doświadczenie z technologią chmurową (Azure, AWS)
2 - 4 lat

Oferta i warunki:

  • Elastyczna forma zatrudnienia
  • Wsparcie przy zakładaniu działalności gospodarczej, dla osób które nie pracowały do tej pory na B2B
  • Praca w innowacyjnym projekcie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Możliwość ciekawych wyjazdów zagranicznych na konferencję lub krótkie projekty (Ameryka, Azja, Bliski Wschód)

Ogłoszenie archiwalne