Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista .NET

ABC PRO Sp. z o.o.O firmie

12 000‐15 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Owsiana 12
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

ABC PRO Sp. z o.o.

Owsiana 12

Warszawa

ABC PRO sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla sektora administracji publicznej oraz sektora bankowo-finansowego. Wykorzystujemy do tego najnowsze rozwiązania i technologie firmy Microsoft oraz innych firm.

Dołącz do naszego zespołu i twórz innowacyjne rozwiązania.

Więcej informacji o nas znajdziesz na www.abcpro.pl

Opis stanowiska:

Na stanowisku Programisty .NET będziesz brał udział w tworzeniu oprogramowania dla administracji publicznej i sektora bankowo-finansowego głównie w technologii Core .NET Framework i Angular.

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu .NET i Angular (również niekomercyjne) minimum 2 lata,
  • Ukończone wyższe studia na kierunku informatycznym lub bogate doświadczenie w zawodzie,
  • Bardzo dobra znajomość języka C# oraz środowiska Visual Studio lub Visual Code,
  • Znajomość technologii webowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie Intermediate.

Mile widziane:

  • Umiejętność tworzenie aplikacji mobilnych,
  • Umiejętność czystego kodowania, korzystania z testów jednostkowych,
  • Znajomość języka JAVA.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zweryfikujemy Twoje umiejętności za pomocą pytań i krótkich, praktycznych testów programistycznych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony lub B2B,
  • Praca zdalna lub w siedzibie firmy,
  • Udział w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego wśród wysokiej klasy specjalistów,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Benefity:

  • Nauka angielskiego w godzinach pracy (tylko w siedzibie firmy),
  • Premie uznaniowe,
  • Prywatna opieka medyczna (Medicover),
  • Karta sportowa,
  • Budżet na szkolenia,
  • Szkolenia w postaci stałego dostępu kursów Pluralsight.

Warunki pracy:

  • Godziny pracy od 8-9 do 16-17,
  • Od poniedziałku do piątku,
  • Praca na wydajnych komputerach, procesor 4 rdzeniowy, 2 monitory,
  • Praca przy użyciu najnowszych narzędzi.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne