Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista .NET

IT EXCELLENCE SP. Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

jest firmą specjalizującą się we wdrażaniu systemów ERP wspomagających zarządzanie. Głównym celem naszej firmy jest dostarczanie najwyższej jakości usług wspierających rozwój biznesu naszych Klientów na wszystkich etapach wdrażania i rozwoju oprogramowania ERP.

Obowiązki:

  • Rozwój i utrzymanie oprogramowania
  • Analiza wymagań w aspekcie funkcjonalności oprogramowania
  • Współpraca z programistami i klientem
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • umiejętność programowania w technologii .NET / .NET Core
  • bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL/T-SQL
  • znajomość technologii Winforms oraz bibliotek DevExpress
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • chęć rozwijania własnych umiejętności

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość technologii Javascript, CSS, HTML
  • znajomość wzorca architektonicznego MVC
  • znajomość rozwiązań cloud (Azure)

Oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy (Umowa o prace, B2B)
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowej wiedzy
  • prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport
  • wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia

Ogłoszenie archiwalne