Ta oferta pracy jest nieaktualna od 439 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista .NET

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przyjazny zespół doświadczonych pasjonatów programowania współpracujący z czołowymi firmami z branży budowlanej, ubezpieczeniowej (i nie tylko...) chętnie przyjmie do swojego grona

    Programistę .Net
    Miejsce pracy: Warszawa

    Jeżeli:

    • zdobyłeś wykształcenie w kierunku informatycznym lub pokrewnym,
    • masz co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • znasz dobrze język angielski
    • język polski jest Twoim językiem ojczystym

    oraz:

    • posługujesz się językiem C# oraz platformą ASP.NET lub .NET WPF,
    • znasz technologie webowe (w szczególności HTML5, CSS3, jQuery, JavaScript, SignalR) i potrafisz ich użyć z ASP.NET,
    • masz doświadczenie w programowaniu obiektowym,
    • masz doświadczenie w TDD oraz programowaniu testów jednostkowych,
    • znasz podstawowe wzorce projektowe (MVP, MVC, Dependency Injection) oraz NHibernate (3.x) lub Entity Framework,
    • pracowałeś z bazami danych (SQL Server lub Oracle),
    • potrafisz korzystać z systemów kontroli wersji (TFS, GIT),
    • umiesz czytać cudzy kod i wykorzystywać istniejące rozwiązania.

    a (być może) Twoim dodatkowym atutem jest:

    • znajomość zasad tworzenia aplikacji CMS oraz doświadczenie w pracy z ASP.NET Web Forms.

    Dołącz do nas! Mile widziani również studenci.

    Twoimi najważniejszymi zadaniami będą:

    • tworzenie wysokiej jakości oprogramowania zgodnie z otrzymanymi wymaganiami (projektowanie i implementacja rozwiązań),
    • terminowe realizowanie poszczególnych etapów projektów oraz dokumentowanie przebiegu prac projektowych,
    • uczestnictwo w procesach utrzymaniowych - kompleksowa obsługa zgłaszanych problemów,
    • analiza wymagań Klienta i wycena ich realizacji,
    • tworzenie nowej oraz aktualizacja istniejącej dokumentacji technicznej,
    • optymalizacja wytworzonych aplikacji.

    Oferujemy:

    • udział w ciekawych projektach dla znanych międzynarodowych firm,
    • możliwość rozwijania kompetencji w niedużym i zgranym zespole doświadczonych programistów chętnych do współpracy i dzielenia się doświadczeniami,
    • przyjazne środowisko i świetną atmosferę pracy (bez sztywnych godzin pracy i zasad ubioru),
    • finansowanie ścieżki certyfikacyjnej Microsoft,
    • nowoczesny sprzęt, narzędzia wspierające proces tworzenia oprogramowania (m.in. ReSharper, Visual Studio) oraz wysokie standardy pracy (legitymujemy się certyfikatem jakości ISO 9001),
    • stabilne warunki pracy (preferowane posiadanie działalności gospodarczej, bądź gotowość do jej założenia),
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy,
    • ubezpieczenie zdrowotne.

    Aby przesłać CV, kliknij w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Nie zapomnij o dołączeniu klauzuli dotyczącej wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Internetium Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."