Oferta pracy

eService Sp. z o.o.

Programista .NET

eService Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Jana Olbrachta 94, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 17 lis 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Jana Olbrachta 94

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • ORM

  • Angular

  • SQL

  • TDD

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwój aplikacji w technologii Microsoft .NET, MS SQL Server i Angular

  • przygotowywanie skryptów automatyzacyjnych z użyciem PowerShell

  • analiza zgłoszonych rozszerzeń funkcjonalności

  • projektowanie nowych rozwiązań

  • współpraca z zespołami wdrożeniowymi

  • wspołpraca z zespołem testów

Nasze wymagania

  • minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • praktyczna znajomość T-SQL i baz danych MS SQL Server

  • znajomość technologii ORM (Entity Framework, Dapper)

  • znajomość HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, Angular

  • umiejętność tworzenia i rozwijania Web API

  • praktyczna znajomość wzorców projektowych

  • umiejętność tworzenia kodu w oparciu o SOLID

  • znajomość TDD i tworzenia testów jednostkowych (NUnit, Moq)

  • znajomość standardów tworzenia kodu współbieżnego

  • znajomość kryptografii w zakresie teorii i implementacji

  • umiejętność wytwarzania bezpiecznego i optymalnego kodu

  • doświadczenie w pracy z użyciem systemu kontroli wersji GIT

  • umiejętność tworzenia skryptów i modułów PowerShell

  • język angielski na poziomie min. B2

Mile widziane

  • znajomość technologii SQL Server Reporting Services oraz SQL Server Integration Services

  • znajomość KendoUI, npm

  • doświadczenie w branży finansowej

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 20

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • TDD

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Dołącz do nas i rozwijaj się w międzynarodowym środowisku EVO Payments International

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w obszarze transakcji bezgotówkowych w kraju, a także największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy blisko 1,5 mld transakcji bezgotówkowych rocznie.

Poszukujemy osob

Przewiń do profilu firmy