Oferta pracy

Programista .NET

eRecruiterO firmie

9 000‐11 500 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

eRecruiter

Prosta 68

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • ASP.NET Core

  • Entity Framework Core

  • ASP.NET MVC

  • T-SQL

  • Azure

  • Git

O projekcie

www.eRecruiter.pl to narzędzie służące do zarządzania procesem rekrutacji online i kompleksowego zarządzania bazą kandydatów. System eRecruiter wykorzystywany jest codziennie przez kilkaset firm, co czyni go najczęściej używanym systemem rekrutacyjnym w Polsce. Chcemy byś rozwijał go z nami!

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwój systemu ATS (eRecruiter.pl)

  • tworzenie oprogramowania przy wykorzystaniu najnowszych technologii (ASP.NET Core, Entity Framework Core, React/Redux)

  • budowanie wydajnych i skalowalnych mikroserwisów oraz Rest API

  • współtworzenie architektury do przyjętych założeń oraz proponowanie własnych rozwiązań

  • wypracowywanie standardów tworzenia oprogramowania i wdrażanie ich do codziennej pracy zespołu

  • współpraca z innymi Developerami, Testerami, Front-endami, UX-Designerami oraz Product-Ownerami przy budowaniu systemu eRecruiter

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość C# i ASP.NET Core

  • 2 lata doświadczenia przy tworzeniu komercyjnych serwisów opartych o technologie Microsoftu

  • mile widziana znajomość ASP.NET, Entity Framework Core oraz ASP.NET MVC

  • mile widziane doświadczenie w pracy z platformą Azure

  • dobra znajomość T-SQL umożliwiająca pisanie wydajnych zapytań

  • znajomość wzorców projektowych takich jak strategia, dekorator, specyfikacja, fabryka

  • znajomość zasad SOLID

  • mile widziana umiejętność pracy z GIT

  • otwartość na naukę nowych technologii

Podział czasu pracy
80%

development

10%

bug fixów

10%

spotkania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • dobra lokalizacja biura

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie online z liderem i HR

2

Spotkanie online z liderem i z Managerem działu

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy