Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista .NET

dcs.pl Sp. z o.o.O firmie

  • Puławska 303, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

dcs.pl Sp. z o.o.

Puławska 303

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • ASP.NET MVC

  • JavaScript

  • TSQL

Mile widziane

  • jQuery

  • AngularJS

  • KnockoutJS

  • ReactJS

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania na platformie .NET

  • Analiza i weryfikacja funkcjonalności aplikacji webowych i mobilnych pod kątem zgodności z wymaganiami

  • Udział w tworzeniu i usprawnianiu procedur związanych z wytwarzaniem oprogramowania

  • Tworzenie dokumentacji aplikacji oraz dbałość o jakość i kompletność wytwarzanych rozwiązań

  • Współpraca z zespołem projektowym w trakcie całego cyklu wytwarzania i eksploatacji oprogramowania

Nasze wymagania

  • Absolwent lub student informatyki, telekomunikacji lub kierunków pokrewnych

  • Dobra znajomość języka C# i platformy .NET oraz ASP.NET MVC

  • Dobra znajomość JavaScript

  • Praktyczna znajomość wzorca loC, znajomość popularnych wzorców projektowych

  • Znajomość Microsoft SQL Server oraz języka TSQL, umiejętność projektowania baz danych

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych

  • Znajomość architektury aplikacji webowych

  • Wiedza w zakresie współczesnych metod wytwarzania oprogramowania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji

  • Samodzielność, skrupulatność, dociekliwość, komunikatywność i zorganizowanie

  • Znajomość biurowych narzędzi pracy i poczty elektronicznej (Microsoft Office)

  • Praktyczna znajomość wzorców DDD oraz TDD

  • Znajomość jQuery, AngularJS, KnockoutJS, ReactJS

  • Znajomość jednego z popularnych narzędzi ORM: EntityFramework lub NHibernate

  • Znajomość narzędzi Atlassian (JIRA, Bamboo, inne)

  • Doświadczenie w pracy z metodyką SCRUM

To oferujemy

  • Pracę z najnowszymi technologiami

  • Swobodną atmosferę oraz wymianę doświadczeń

  • Elastyczne podejście do czasu pracy

  • Udział w ciekawych projektach

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i osiąganych wyników