Logo Pracuj.pl

Programista .NET

VBA sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • .NET Core

  • SQL

  • Visual Studio

  • C#

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie oraz implementacja złożonych rozwiązań programistycznych w języku C# na platformie .Net (front-end i/lub back-end).

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka C# oraz paradygmatu programowania obiektowego,
  • znajomość języka zapytań T-SQL oraz umiejętność analizy zapytań pod kątem ich strojenia,
  • znajomość co najmniej jednego framework’a ORM,
  • znajomość oraz umiejętność programowania usług/komponentów REST/SOAP,
  • praktyczna znajomość .Net Framework i .Net Core,
  • praktyczna umiejętność posługiwania się Visual Studio,
  • wykształcenie informatyczne,
  • samodzielność i umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • chęć rozwoju zawodowego,

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość wzorca MVC, XML, XSD i JSON.

To oferujemy

  • ambitne i różnorodne zadania do realizacji,
  • współpracę w doświadczonym zespole,
  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy w nowym biurze w centrum Wrocławia,
  • możliwość awansu zawodowego oraz zdobywania doświadczenia w zakresie zaawansowanych rozwiązań informatycznych,
  • możliwość poznania szerokiej gamy technologii wspierających Service Oriented Architecture,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z zakresu wykonywanych obowiązków,
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • doskonalenie języka angielskiego,
  • elastyczny czas prac (biuro i/lub praca zdalna).

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

1

Rozpatrywanie aplikacji

2

Kontakt z kandydatem

3

Rozmowa rekrutacyjna

4

Podpisanie umowy

VBA Sp. z o.o. jest firmą działającą od 2001 roku na terenie Polski w branży doradztwa biznesowego i informatycznego, specjalizującą się w systemach klasy e-commerce, Business Intelligence oraz rozwiązaniach opartych o architektury integracyjne. Naszymi klientami są głównie duże przedsiębiorstwa, dla których nasz zgrany zespół stanowi dużą wartość, czego dowodem jest wieloletnia i udana współpraca

Aktualne oferty pracodawcy
PN/WRO/2021

Programista .NET, Wrocław