Oferta pracy

Krajowy Rejestr DługówO firmie

  • Danuty Siedzikówny 12, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 08 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Danuty Siedzikówny 12

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET Framework

  • C#

  • T-SQL

  • ASP.NET

  • ASP.NET MVC

  • ASP.NET Web API

Mile widziane

  • TeamCity

  • Resharper

  • dotCover

  • NuGet

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych oraz rozwój istniejących komponentów systemu (REST, WCF, mikroserwisy, front-end),

  • Pisanie tekstów jednostkowych i integracyjnych,

  • Integracje z systemami zewnętrznymi (m.in. Pay-Pal, CEIDG),

  • Szerzenie dobrych praktyk programowania.

Nasze wymagania

  • Znajomość platformy .NET Framework (4.5, Core) i języka C#,

  • Wykształcenie wyższe informatyczne (lub pokrewne),

  • Znajomość T-SQL (Microsoft SQL Server 2012),

  • Doświadczenie w technologiach ASP.NET MVC, WCF, WebAPI,

  • Pasja do nowych technologii (Docker, Azure, Mikroserwisy).

  • Obeznanie w metodykach typu agile oraz technikach XP,

  • Umiejętność pisania testów jednostkowych,

  • Znajomość TeamCity, Resharper, dotCover, NuGet,

To oferujemy

  • Świetny zespół, który sprawi, że będziesz przychodził/a do nas z przyjemnością

  • Owocowe czwartki jeśli zdecydujesz się na pracę z biura 😊

  • Szkolenia techniczne oraz konferencje

  • Festiwale foodtrucków i inne akcje, które organizujemy na terenie firmy

  • Pracę 100% zdalną

  • Dogadujemy się w pracy i po godzinach (lubimy wspólne inicjatywy podróżnicze, ale też biegamy charytatywnie)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują

Tak się u nas pracuje