Logo Pracuj.pl

Programista .NET

TRANSITION TECHNOLOGIES-SOFTWARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • .NET Core

  • C#

  • ASP.NET Core MVC

Mile widziane

  • Azure

  • JavaScript

  • Docker

  • Angular 2+

  • NoSQL

  • MongoDB

  • PHP

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w wytwarzaniu responsywnych i nowoczesnych aplikacji .NET,
  • pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi oraz integracyjnymi,
  • wykonywanie code review na pull-requestach,
  • praca zgodna z metodyką Scrum.

Nasze wymagania

  • masz min. 2 lat doświadczenia w pracy związanej z programowaniem systemów IT,
  • posiadasz wyższe wykształcenie techniczne,
  • dobrze znasz C#, .NET Core, ASP.NET Core MVC,
  • znasz zagadnienia związane z protokołem http i tworzeniem API REST,
  • swobodnie używasz języka angielskiego w zakresie komunikacji i czytania dokumentacji technicznej.

  • doświadczenie w pracy z Azure i Amazon Cloud,
  • doświadczenie w pracy w Dockerze,
  • znajomość JavaScript lub Angular 2+;
  • dobrą znajomość baz danych NoSQL – MongoDB,
  • umiejętność programowania obiektowego w PHP,
  • znajomość języka UML,
  • zdany egzamin Microsoft 70-486: Developing ASP.NET MVC Web Applications lub 98-361: Software Development Fundamentals.

To oferujemy

  • Pracę przy prestiżowych projektach, które mają wpływ na życie Polaków,
  • Umowę odpowiedną dla Ciebie: o pracę lub B2B,
  • Elastyczne podejście do pracy: możliwość pracy zdalnej lub w trybie hybrydowym, brak sztywnych godzin,
  • Świetną atmosferę pracy opartą na wzajemnym zaufaniu i pomocy,
  • Możliwości rozwoju zadowodowego w ramach wybranej ścieżki lub technologii,
  • Stałe wsparcie managera.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • ekologiczne miejsce pracy

TRANSITION TECHNOLOGIES-SOFTWARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Transition Technologies Software to społeczność ponad 250 utalentowanych specjalistów, zajmujących się dostarczaniem profesjonalnych usług programistycznych i consultingowych. Będąc częścią Grupy Kapitałowej Transition Technologies, zdobyliśmy 30-letnie doświadczenie w branży IT, stając się liderem w produkcji oprogramowania z obszaru gazownictwa, energii i sektora publicznego.

Nasz zespół tworzą pasjonaci i eksperci. Programiści Java, Baz Danych Oracle, .NET, Front-End, Python, specjaliści UI/UX i DevOps oraz testerzy oprogramowania świadczą usługi na najwyższym poziomie. Przyjazne środowisko pracy, rozwój zawodowy, znajomość i wykorzystywanie najnowszych narzędzi oraz technologii, umożliwia nam spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających Klientów.

Programista .NET, Wrocław