Oferta pracy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Insert S.A.

Jerzmanowska 2

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • ASP.NET

  • ASP.NET MVC

  • Entity Framework

  • ASP.NET Core

Mile widziane

  • C++

  • CI/CD

  • Azure DevOps

  • Azure

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

System operacyjny

O projekcie

Jako Programista .NET dołączysz do niewielkiego, zgranego zespołu, który odpowiada za rozbudowę aplikacji webowej. Produkt jest już dostępny na rynku, ale wciąż się rozwija i dostosowuje do aktualnych trendów biznesowych i technologicznych (bardzo mocne nastawienie na Azure oraz rozwój w stronę mikroserwisów), a każdy z członków zespołu ma wpływ na jego dalszy rozwój. W perspektywie projekty Greenfield.

Twój zakres obowiązków

Pracując z nami będziesz brać udział w całym procesie tworzenie oprogramowania, rozpoczynając od projektowania, poprzez implementację rozwiązania, wdrażanie na środowiska testowe i produkcyjne oraz utrzymanie. Będziesz mieć również możliwość współtworzenia wymagań biznesowych w oparciu o własne sugestie i pomysły.

Nasze wymagania

  • posiadasz 2-3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych

  • cechuje Cię bardzo dobra znajomość projektowania i tworzenie REST-owego API

  • bardzo dobrze znasz C#, ASP.NET MVC/WebAPI, ASP.NET Core, Entity Framework

  • potrafisz projektować i programować bazy danych, tworzyć oraz optymalizować zapytania SQL

  • znasz system kontroli wersji GIT

  • cechuje Cię przywiązanie do szczegółów i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • znajomość HTML, CSS Javascript

  • znajomość platformy Microsoft Azure, w szczególności Azure Web Apps, Azure Functions, SQL Azure;

  • znajomość HTML, CSS, Javascript;

  • doświadczenie w zakresie DevOps: CI/CD, VSTS, Azure DevOps;

  • znajomość C++.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4-6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę w dużych, rozwojowych projektach;

  • tworzymy zgrany zespół;

  • ciągły rozwój wraz z możliwością udziału w szkoleniach i konferencjach;

  • luźną atmosferę i brak oficjalnego dress code;

  • elastyczne godziny pracy lub pracę w niepełnym wymiarze godzin;

  • komfortowe warunki pracy w pokojach projektowych;

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B;

  • imprezy i integracje firmowe;

  • inicjatywy i zajęcia sportowe dla naszych pracowników;

  • dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej;

  • kartę sportową;

  • darmowy parking i udogodnienia dla rowerzystów;

  • kawę i herbatę bez limitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Test

3

Spotkanie on-line

4

Decyzja

Insert S.A.

W Insercie ułatwiamy tysiącom małych i średnich przedsiębiorstw prowadzenie ich biznesu. Tworzymy przyjazne, intuicyjne i wszechstronne programy, które rozwiązują codzienne problemy naszych klientów. A wszystko to robimy w przyjaznej i rodzinnej atmosferze, dbając jednocześnie o ciągły rozwój naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Podoba Ci się nasza oferta? Kliknij „APLIKUJ”, dołącz do nas i pracuj z przyjemnością!