Oferta pracy

IDENTEC SOLUTIONS AGO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

  • Entity Framework

  • MS SQL Server

  • WCF

  • REST

  • Git

Mile widziane

  • Angular

  • Azure

  • IoT

  • WPF

  • .NET Core

  • Scrum

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

W związku z rozwojem oddziału we Wrocławiu, poszukujemy zaangażowanego i zmotywowanego programisty .NET. Dołącz do zespołu tworzącego, rozwijającego i utrzymującego nasze wiodące w branży rozwiązania Reefer Runner (transport morski) i Crew Companion (przemysł naftowy i górnictwo). Wsparcie ze strony doświadczonej kadry zapewni płynną i skuteczną integrację oraz rozwój osobisty.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie w kierunku informatycznym lub pokrewnym

  • Znajomość .NET, SQL, WCF, REST, Git

  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania (minimum 1 rok)

  • Gotowość pracy w rozproszonych zespołach

  • Znajomość .NET Core, WPF, Angular

  • Doświadczenie w metodyce SCRUM

  • Zainteresowanie nowymi technologiami

  • Microsoft Certification

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

To oferujemy

  • Zmotywowany zespół

  • Pracę z nowymi technologiami

  • Rozwój osobisty

IDENTEC SOLUTIONS AG

Jesteśmy rozwijającą się, międzynarodową firmą technologiczną z ponad 20-letnią historią z oddziałami w Austrii, Norwegii, Niemczech, Australii i USA. Podejmujemy wyzwania i pracujemy dla klientów z wymagających branż, takich jak: przemysł naftowy, transport morski, górnictwo oraz motoryzacja. Z naszymi rozwiązaniami, praca klientów staje się łatwiejsza, bezpieczniejsza i bardziej wydajna. Zgłoś się teraz i dołącz do #IDENTECFamily.

Przewiń do profilu firmy