Programista .NET

KACZMARSKI GROUP

Danuty Siedzikówny 12

Psie Pole

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • .NET Core

  • C#

  • Git

  • SQL

  • TeamCity

  • ASP.NET

Mile widziane

  • Microsoft Azure

  • Docker

  • Kubernetes

  • Azure DevOps

System operacyjny

O projekcie

Realizujemy projekty z obszarów elektronizacji i automatyzacji komunikacji, ochrony danych, dostarczaniem informacji gospodarczych, automatyzacji procesów biznesowych i podobnych będących podstawą działalności operacyjnej spółek Kaczmarski Group.

Wydajnie przetwarzamy duże ilości poufnych danych, i codziennie pracujemy nad rozwojem systemów, by dopasować skalę naszych rozwiązań do rosnących potrzeb naszych klientów biznesowych.

W codziennej pracy kreujemy platformy pozwalające wspierać i rozwijać nasze operacje, a 90% prac to prace nad nowymi projektami.

Mamy pełną odpowiedzialność za rozwój aplikacji we współpracy z zespołami Architektów i Analityków. Lubimy stack Microsoftu, MsSQL Server, .NET Core, microservices, CI/CD, Kubernetes, OpenShift itp.

Więcej szczegółów przy wirtualnej kawie z HR i Kierownikami Zespołów 😊

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych oraz rozwój istniejących komponentów systemu (.Net i .NET core, Microservices, REST, WCF, głównie backend w architekturze microservices)

  • Szerzenie dobrych praktyk programowania, automatyzacja procesów

  • Pisanie czystego i czytelnego kodu za pomocą .NET, integracje z systemami zewnętrznymi (m.in. Pay-Pal, CEIDG)

  • Współpraca z Architektami Systemów Informatycznych, Project Managementem oraz Product Ownerami

  • Poprawianie, aktualizowanie, refaktoryzacja oraz debugowanie kodu

  • Opracowanie dokumentacji zgodnie z zasadami SDLC

  • Udział w analizie wymagań biznesowych

  • Pisanie testów jednostkowych i integracyjnych, testowanie i wdrożenie rozwiązań.

  • Stack: .NET, Visual Studio (najnowsze wersje), Octopus, Azure DevOps, TeamCity, Continuous Delivery and Integration, ReSharper Ultimate, Agile Methodologies i wiele innych!

Nasze wymagania

  • Znajomość platformy .NET Framework (4.5, Core) i języka C#,

  • Wykształcenie wyższe informatyczne (lub pokrewne),

  • Znajomość T-SQL (Microsoft SQL Server 2012),

  • Doświadczenie w technologiach ASP.NET MVC, WCF, WebAPI,

  • Pasja do nowych technologii (Docker, Azure, Mikroserwisy).

Podział czasu pracy
90%

Rozwój

10%

Utrzymanie

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • agile

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • architekt
  • devOps
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • scrum master
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • pair programming

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • narzędzia do trackowania zadań

  • środowiska testowe

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z działem HR, Liderem i osobą techniczną

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują

5

Witamy na pokładzie :)

Tak się u nas pracuje