Oferta pracy

Programista .Net

Sygnity S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • JavaScript

  • ASP.NET

  • ASP.NET MVC

  • ASP.NET Core MVC

  • HTML

  • CSS

  • React.js

  • ORM

  • PL/SQL

  • MS SQL

  • UML

O projekcie

Dostarczane przez Sygnity produkty stanowią podstawowe narzędzia związane z procesami dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej oraz innych mediów. Wspierają przemiany i odpowiadają na wyzwana stawiane przez dynamicznie rozwijający się i zmieniający Rynek Energii.

Głównymi zadaniami będzie implementacja na rzecz utrzymania i rozwoju rozwiązań wspierających działanie operatora pomiarów dla grup energetycznych i klientów z sektora przemysłu energochłonnego. Osoby gotowe na wyzwania poza zadaniami wyłącznie czysto programistycznymi mają możliwość rozwoju w kierunku projektowania rozwiązań IT w oparciu o szeroki wachlarz technologii.

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja wymagań na rzecz projektów rozwojowych i utrzymaniowych

  • Tworzenie dokumentacji technicznej na potrzeby projektu

  • Wsparcie i wkład w przygotowanie propozycji rozwiązań w projekcie

Nasze wymagania

  • Znajomość technologii: C#, JavaScript, ASP .Net, ASP MVC, ASP .NET Core, HTML5, CSS, ReactJS, ORM (Entity Framework, DevExpress XPO), WCF

  • Znajomość Oracle PL/SQL, MS SQL

  • Znajomość UML

  • Wykształcenie wyższe – kierunki techniczne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację pisemną oraz czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • Znajomość technologii chmurowych

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B

  • Opiekę medyczną w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w MetLife

  • Program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z rekruterem

2

Rozmowa z menedżerem

Sygnity S.A.

Spółka Sygnity Business Solutions łączy w sobie ponad 28-letnie doświadczenie w implementacji rozwiązań informatycznych wspierających efektywne zarządzanie. W 2015 roku powstała marka Sygnity Business Solutions w wyniku połączenia kompetencji spółki Max Elektronik specjalizującej się w rozwiązaniach własnych opartych na nowoczesnych technologiach informatycznych z częścią Sygnity skupiającą kompetencje konsultingowe oraz wdrożeniowe w zakresie praktycznego wykorzystania światowych rozwiązań klasy ERP, CRM, BI, BPM, ESB, SOA i ECM.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy