Oferta pracy

  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • Node.js

  • TypeScript

  • HTTP

  • JWT

  • OpenIDConnect

  • Webservices

  • REST

  • RabbitMQ

  • NoSQL

  • PostgreSQL

  • Git

Mile widziane

  • GitFlow

  • GitLab

  • Docker

  • Scrum

  • AWS

  • GraphQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Udział w realizacji projektów (zbieranie wymagań, dobór stosowanych rozwiązań i ich wykorzystanie, uruchomienie w środowisku docelowym i dostarczeniem dokumentacji technicznej),

  • Zarządzanie pracą Zespołu Programistów Node.js,

  • Utrzymywanie istniejących aplikacji i systemów oraz ich optymalizacja,

  • Konsultacje technologiczne dla innych członków zespołu bądź działów BS,

  • Wsparcie merytoryczne w zakresie technologii przy kontaktach z firmami podwykonawczymi oraz dla innych osób po stronie BS,

  • Monitorowanie trendów rozwojowych w technologiach internetowych oraz stałe szkolenie się w zakresie możliwości stosowania najnowszych rozwiązań związanych z obszarem realizowanych projektów,

  • Współtworzenie z Project Managerami wycen oraz czasochłonności prac do realizowanych projektów,

  • Propagowanie wiedzy i dobrych praktyk programistycznych wśród członków zespołu.

Nasze wymagania

  • Znasz tajniki i magię Javascript’u ES6, a Twoim atutem jest TypeScript,

  • Znasz dobre praktyki w zakresie tworzenia aplikacji w oparciu o Node.js,

  • Komunikacja HTTP jest dla Ciebie czytelna, wiesz co to JWT oraz wykorzystywałaś/eś już OpenIDConnect,

  • Budowałaś/eś webservices w oparciu o REST / GraphQL oraz systemy kolejkowe np. RabbitMQ,

  • Masz dobrą znajomość zagadnień związanych z procesem wytwarzania oprogramowania SDLC (documentation, building, testing, deployment),

  • Pracujesz z GIT (Trunk Base Development, GitFlow ) i miałaś/eś do czynienia z Gitlab,

  • Twoim atutem jest umiejętność korzystania z wirtualizacji środowisk (docker),

  • Masz doświadczenie w stosowaniu w praktyce różnych metodyk projektowych: SCRUM, KANBAN, WaterFall,

  • Potrafisz dzielić się wiedzą i motywować zespół,

  • Jesteś osobą proaktywną i chętnie budujesz wspólne rozwiązania,

  • Twoja znajomość języka angielskiego pozwala na czytanie/pisanie dokumentacji technicznej,

  • Kierujesz się zasadami fair play i win – win, a gra zespołowa to dla Ciebie czysta przyjemność,

  • Masz doświadczenie w opiece nad młodszymi developerami w zespole i lubisz pracować nad ich rozwojem,

  • Jakość tego co tworzysz jest dla Ciebie bardzo ważna, i nie wyobrażasz sobie pracy bez przeglądów kodu.

  • Potwierdzona wdrożeniami umiejętność projektowania aplikacji – architektura systemów to twoja pasja,

  • Doświadczenie w zarządzania zespołem lub zarządzaniu projektami,

  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w tworzeniu aplikacji działających w AWS albo innej chmurze publicznej.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • do 15 osób

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • product owner
  • project manager
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • event modeling

  • pair programming

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • NFR

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Obecnie pracujemy w modelu hybrydowym lub zdalnie - to Ty wybierasz,

  • Ustalimy dogodną formę współpracy i zakres benefitów (umowa o pracę lub B2B),

  • Otrzymasz pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych,

  • Nasze biuro mieści się w Warszawie, przy Pl. Europejskim - blisko stacji metra Rondo Daszyńskiego,

  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance,

  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą, a rano czekają na nas dofinansowanie do śniadania,

  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy

  • korzystamy wtedy z karty BenefitLunch,

  • Możesz skorzystać z platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego,

  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy w Benefit Systems,

  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla twoich najbliższych, a także zajęcia sportowe w biurze,

  • Mamy dla Ciebie prywatną opiekę medyczną oraz możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia,

  • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci,

  • Dla naszych Pracowników i członków ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym mamy dostęp do programu wsparcia psychologicznego i menadżerskiego EAP24,

  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz będziesz mieć dostęp do tańszych biletów do kina i teatru,

  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia,

  • W Benefit Systems Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

  • gry planszowe

  • program wsparcia psychologicznego

Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce – obecnie korzysta z niego ponad 1 000 000 Użytkowników, a 78 proc. z nich deklaruje, że ćwiczy więcej właśnie dzięki karcie MultiSport.

Przewiń do profilu firmy