Logo Pracuj.pl

Programista (Node.js, React/Angular)

ALAB laboratoria Sp z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

ALAB laboratoria Sp z o.o.

Stępińska 22/30

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bieżące utrzymanie istniejących serwisów i aplikacji webowych,
  • rozbudowa istniejących oraz tworzenie nowych narzędzi usprawniających pracę firmy w zakresie serwisów webowych (zarówno wewnętrznych, jak i dla kontrahentów),
  • opracowywanie i tworzenie narzędzi automatyzujących procesy biznesowe,
  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji.
  • Osoba na tym stanowisku będzie miała realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania wspierającego istotne obszary w naszej firmie (praca sieci laboratoriów, punktów pobrań, komunikacja między laboratoriami a kontrahentami, logistyka, sprzedaż, rozliczenia).

Nasze wymagania

  • umiejętność programowania w środowisku Node.js poparta kilkuletnim doświadczeniem zawodowym,
  • znajomość TypeScript,
  • zaawansowana znajomość: JavaScript, HTML, CSS,
  • bardzo dobra znajomość React,
  • znajomość Angular 2+ umożliwiająca wprowadzanie ewentualnych zmian w istniejących aplikacjach,
  • znajomość relacyjnych baz danych (przede wszystkim PostgreSQL, jak również MySQL, MS SQL),
  • znajomość systemu Linux,
  • znajomość GIT,
  • doświadczenie w pracy z systemami rozproszonymi, tworzeniu niezawodnych systemów komunikacyjnych lub raportowych oraz znajomość zagadnień związanych z monitorowaniem prawidłowej pracy takich systemów,
  • komunikatywność i otwartość.

Mile widziane

  • umiejętność pisania i czytania skryptów bashowych,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie u jednego z liderów wśród sieci laboratoriów diagnostycznych w kraju
  • dowolną formę zatrudnienia: umowa o pracę, B2B
  • pracę przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • fajny i zgrany Zespół,
  • zniżki na nasze badania dla Pracowników oraz członków ich Rodzin
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • biuro na Mokotowie w pobliżu Łazienek Królewskich.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

ALAB laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 19 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 375 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 80 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 2500 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Programista (Node.js, React/Angular), Stępińska 22/30, Warszawa