Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista

IBCS Poland Sp. z o.o.

Aleje Piłsudskiego 46

Nowy Sącz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#,

  • MS Visual Studio,

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwój aplikacji opartych na platformie .NET,

  • programowanie zgodnie z przygotowanymi założeniami projektowymi,

  • serwis i konserwacja wykonanego oprogramowania,

  • integracja rozwiązań software’owych i sprzętu z systemami klientów,

  • wytwarzanie, dokumentowanie i komentowanie kodu źródłowego oraz dokumentacji,

  • tworzenie dokumentacji powykonawczej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie informatyczne lub techniczne,

  • bardzo dobra znajomość środowiska MS Visual Studio,

  • bardzo dobra znajomość języka C#,

  • bardzo dobra znajomość zagadnień programowania obiektowego,

  • znajomość relacyjnych baz danych MS SQL,

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie i pisanie dokumentacji technicznej,

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość środowiska Eclipse lub Xamarin,

  • znajomość języka Python,

  • znajomość frameworka Angular,

  • umiejętność zastosowania wzorców projektowych,

  • znajomość Entity Framework.

To oferujemy

  • atrakcyjną pracę w strukturach nowoczesnej firmy,

  • wynagrodzenie ściśle powiązane z osiąganymi wynikami,

  • współpracę z doświadczonymi specjalistami i możliwość korzystania z ich wiedzy i doświadczenia,

  • możliwość rozwoju i szkoleń zawodowych,

  • laptop, telefon komórkowy,

  • dostępność samochodów służbowych,

  • możliwość korzystania z karty Benefit MultiSport,

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

IBCS Poland jest dostawcą rozwiązań optymalizujących procesy logistyczne w obszarze łańcucha dostaw. Nasi specjaliści tworzą – jeden z największych w Polsce – ośrodek kompetencyjny w obszarze logistyki magazynowania i informatycznych rozwiązań mobilnych, oferujący skuteczny poziom doradztwa.

Przewiń do profilu firmy