Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista - Operator CNC

Pulp-Tec sp. z o.o. sp. k.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Programowane maszyny w programie one CNC

  • Obsługa CNC

  • Wykonywanie projektów w SolidWorks

Nasze wymagania

  • Wysokie ambicje i chęć uczenia się

  • Dobre umiejętności w zakresie analizy technicznej oraz myślenia wielopoziomowego

  • umiejętność projektowania w 3D (Solidworks preferowane) mile widzane

  • Podstawowa wiedza w zakresie programowania CNC

  • Doświadczenie jako operator maszyny CNC – preferowane

To oferujemy

  • Bardzo zróżnicowane, innowacyjne i szybko rozwijające się środowisko pracy

  • Wysoki poziom kreatywności w pracy

  • Dodatki: karty sportowe (Multi Sport), obiady, ubezpieczenie grupowe – finansowane przez pracodawcę

Informacje dodatkowe:

Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane. Jeżeli skończyłeś/aś właśnie studia, zapraszamy do aplikowania. Jednakże, musisz mieć umiejętności i chęci w zakresie szybkiego uczenia oraz podejmowania wyzwań i nowych zadań.

O nas

Pulp-Tec sp. z o.o. sp. k. – firma produkcyjna, producent wytłoczek z pulpy papierowej

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,

odwiedź naszą stronę internetową: www.pulp-tec.com