Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista-Operator CNC

FUDKOP A.K.FUDALI sp.j.

4 0008 000 brutto / mies.
  • Malinie (pow. mielecki)

    Malinie (pow. mielecki), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i/lub programowanie centrów obróbczych CNC 3 i 4 osiowe

  • Ustawianie maszyn według oprogramowania Heidenhain, Fanuc

  • Prawidłowy wybór narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywania pracy

  • Uzbrojenie , wymiana narzędzia i ustawianie maszyn CNC na podstawie opracowanego programu lub rysunku

  • pomiar i kontrola gotowych produktów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min 3 lata w pracy przy produkcji obróbka skrawaniem

  • Bardzo dobra znajomość ,dokładność pracy w oparciu o systemy sterujące Heidenhain, Fanuc

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi

  • Odpowiedzialność, samodzielność i kreatywność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie umowa o pracę

  • Atrakcyjny system premiowania

  • Dodatkowa premia uzależniona od wyników pracy

  • Dofinansowanie szkoleń zewnętrznych

  • praca w miłej atmosferze w małym zespole

  • możliwość doskonalenia i rozwoju

O nas

Firma działa od roku 1991 zajmuje się obróbką skrawaniem .

Wykonujemy małe detale ale dokładne .Współpracujemy z wieloma dużymi firmami krajowymi jak również z zagranicy (Francja, Szwajcaria). Posiadamy wykfalifikowana kadrę oraz nowoczesny park maszynowy.