Oferta pracy

Programista - Operator CNC

MASS sp. z o.o.O firmie

  • Nowe Bielice (pow. koszaliński), zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zakres obowiązków:

  • Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
  • Programowanie maszyn CNC (3 osiowa frezarka sterowanie FANUC)
  • Przygotowywanie programów do obróbki CNC przy użyciu oprogramowania SolidCam
  • Dobór narzędzi i parametrów skrawania oraz optymalnych technologii produkcyjnych;
  • Sprawdzanie wymiarów wytwarzanych detali i wykonywanie korekty błędów,
  • Zbrojenie, wymiana narzędzi, dbanie o stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów
  • Kontrola jakości wytworzonych elementów wg dokumentacji
  • Kontrola wykonywanych operacji
  • Zachowanie norm bezpieczeństwa pracy z maszynami CNC
  • Wsparcie w tworzeniu i nadzór nad dokumentacją technologiczną;

Wymagania:

  • min 1-roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Programista/Operator CNC
  • znajomość programu CAD/CAM
  • dobra znajomość rysunku technicznego konieczna,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność,zaangażowanie samodzielność oraz inicjatywa w realizacji powierzonych zadań
  • znajomość układów sterowania Fanuc oraz programu SolidCam będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie: dostosowane do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i dobrej atmosferze,
  • pracę w środowisku międzynarodowym,
  • wsparcie otwartego na dzielenie się wiedzą zespołu,
  • zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez Ciebie umowę, elastyczność, możliwość dostosowania grafiku do np. zajęć na uczelni,
  • szybki rozwój i duże możliwość awansu zawodowego związane ze wzrostem firmy,
  • szkolenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy