Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista - Operator CNC

3DESIGN LAB sp. z o.o.

5 5007 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Poszukujemy do naszego zespołu programisty/operatora CNC. Specyfika produkcji zakłada różnorodność wykonywanych elementów na potrzeby produkcji własnej jak i zleceń zewnętrznych.

Zadaniem kandydata będzie przygotowywanie programów i wykonywanie części na jednej z obrabiarek z naszego parku maszynowego.

Na rozmowie w firmie porozmawiamy o doświadczeniu, umiejętnościach, wiedzy, zainteresowaniach kandydata.

Omówimy sposób działania działu obróbki w firmie i zaprezentujemy nasze realizacje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalności na stronie www.3designlab.pl

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu/obsłudze urządzeń CNC

  • Znajomość zagadnień obsługi programów CAM (znajomość fusion 360 jest dużą zaletą)

  • Umiejętność planowania procesu obróbki z naciskiem na projektowanie przyrządów/miękkich szczęk do obróbki

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi i wykonywania pomiarów (średnicówki, mikrometry, płytki wzorcowe, suwmiarki, płyta wzorcowa, pomiary bicia, płaskości, równoległości, koncentryczności, prostopadłości)

  • Umiejętność sprawnego mocowania i bazowania przedmiotów obrabianych i uchwytów obróbkowych

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów i samorozwój w zakresie narzędzi, uchwytów obróbkowych, strategii obróbki.

To oferujemy

  • Jednozmianowy tryb pracy.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanych umiejętności.

  • Wysoki poziom inwestycji w narzędzia skrawające i pomiarowe.

  • Szkolenia rozwijające kompetencje.

  • Praca przy ciekawych projektach prototypowych z nastawieniem na jakość wykonywanych części.

O nas

Zajmujemy się produkcją maszyn i urządzeń prototypowych oraz produkcją części na obrabiarkach CNC.

Ponieważ zależy nam na jakości i terminowości komponentów do produkowanych przez nas maszyn, stworzyliśmy swój dział obróbki skrawaniem.

Obecnie posiadamy w parku maszynowym:

Haas VF1

Haas VF2 +zeropoint LANG

Haas VF2 SS+4 oś+sondy+zeropoint LANG

Frezarka bramowa do płyt 3150x1800

Tokarka CNC 300x1000 16 narzędzi.

Używamy Autodesk Fusion360 do generowania programów i Solid Edge do modelowania części.

Obrabiamy głownie stopy aluminium, tworzywa sztuczne, stal nierdzewną i narzędziową.