Oferta pracy

Programista / Operator frezarek CNC

FSM Poland Sp. z o.o.O firmie

FSM Poland Sp. z o.o.

Grabska 11

Niepołomice

Koncern FSM posiada bogate zaplecze technologiczne i techniczne w zakładach zlokalizowanych w Chinach, Kanadzie, Francji i Polsce, gdzie produkowane są wyspecjalizowane produkty - formy wtryskowe do gumy oraz tworzyw sztucznych, maszyny specjalnego przeznaczenia oraz całe linie produkcyjne dla globalnych odbiorców z branży automotive

Dołącz do Nas już dziś!

Szukamy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • programowanie i obsługa frezarek CNC system Heidenhaim 530i 3+2 osie,
  • analiza wykonania i wykonywanie części zamiennych do form wtryskowych,
  • kontrola wykonanych elementów zgodnie z dokumentacją produkcyjną,
  • odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań,
  • dobór odpowiednich narzędzi do obróbki skrawaniem,
  • znajomość programów komputerowych do programowania frezarek CNC.

Wymagania:

  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność programowania i obsługi frezarek CNC,
  • praktyczna znajomość technologii procesów obróbki skrawaniem metali,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy w zespole (otwartość na nowe pomysły i dialog),
  • zdolności planowania i organizacji własnej pracy,
  • precyzyjność, dbałość o najmniejsze szczegóły.

Mile widziane:

  • znajomość programów NCG CAM, NX, AutoCad lub innych programów CAM.
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • pracę w zespole o bardzo wysokiej kulturze pracy, nastawionym na realizację celu, współpracę i wzajemne wsparcie,
  • dostęp do najnowszych technologii, oprogramowania i sprzętu,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • udział w specjalistycznych szkoleniach,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy