Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista - operator maszyn CNC

PS JET SERVIS ARTUR SYDORYK, MARCIN PACHOŃSKI s.c.

5 0008 000 brutto / mies.
  • Czeladź

    Czeladź, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (tokarki, frezarki)

  • Programowanie centrów obróbczych 3 i 5 osiowych

  • Ustawianie i wykonywanie detalu zgodnie z rysunkiem technicznym

  • Kontrola jakości wykonywanych detali

  • Samodzielny dobór materiału oraz narzędzi

  • Dbanie o porządek stanowiska pracy oraz konserwacja maszyn

Nasze wymagania

  • Znajomość programu CAD/CAM - ZW3D

  • Znajomość sterowanie programu Sinumerik / Hiedenhain Mill Plus

  • Doświadczenie w pisaniu programów oraz obsługi maszyn CNC

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Znajomość narzędzi pomiarowych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Kreatywność, rzetelność, sumienność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Stałe wynagrodzenie zasadnicze

  • Miłą atmosferę w zespole

  • Możliwość doskonalenia i rozwoju

  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje

  • Pracę 2-zmianową

O nas

PS JET SERVIS to prężnie rozwijająca się firma. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem i wytwarzaniem części oraz narzędzi dla wszystkich gałęzi przemysłu, ale również wykonywaniem, modyfikacją i naprawą form wtryskowych.