Oferta pracy

Programista Operator Maszyn CNC - frezarka

Moltton

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa 3-osiowej frezarki CNC oraz jej programowanie (z poziomu maszyny),

  • Kontrola jakości wykonanego produktu,

  • Programowanie dokumentacji (Solid CAD-CAM),

  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu obróbki,

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie zawodowe techniczne,

  • Doświadczenie w pracy na maszynach CNC,

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • Znajomość systemu sterowania HEIDENHAIN,

  • Mile widziane umiejętności programowania SOLID CAD- CAM,

  • Umiejętność dobierania odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania,

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • Obsługa przyrządów pomiarowych,

  • Obsługa komputera,

  • Praca w systemie 3-zmianowym.

Pracodawca oferuje

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Umowę o pracę.

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Przewiń do profilu firmy