Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista - Operator Maszyn CNC - Frezer

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FIRMA ISTNIEJE NA RYNKU OD 29 LAT.
    Specjalizujemy się w produkcji precyzyjnych urządzeń mechanicznych, części maszyn, oprzyrządowania stanowisk produkcyjnych, elementów narzędzi (form wtryskowych itp.), urządzeń prototypowych.
    PROGRAMISTA – OPERATOR MASZYN CNC - FREZER
    CENTRA OBRÓBCZE 3 OSIOWE, ELEKTRODRĄŻARKI DRUTOWE I WGŁĘBNE
    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • WYKONYWANIE CZĘŚCI MASZYN NA CENTRACH OBRÓBCZYCH 3 OSIOWYCH ZE STEROWANIEM HEIDENHAINA itnc 530.
    • Pracujemy na oprogramowaniu edgecam.
    • Do obowiązków pracownika należy samodzielne napisanie i wygenerowanie programu oraz wykonanie detalu na maszynie.
    • Mile widziana znajomość obsługi drucikarek (AGIE) oraz drążarek (SODICK).

    Wymagania:

    • DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE MIN. 2 LATA.
    • Dobra znajomość rysunku technicznego oraz materiałów.
    • Samodzielne programowanie centr obróbczych, generowanie programu oraz wykonanie detalu na maszynie.
    • Wykonujemy przede wszystkim pojedyncze detale lub niewielkie serie (kilka sztuk).

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę.
    • Możliwość dalszego rozwoju w zawodzie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Kontakt: 502 231 460 lub 12 637-95-37