Ta oferta pracy jest nieaktualna od 507 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista-Operator prasy krawędziowej CNC

  • Holandia
  • Specjalista
  • 03.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Axell - Praca tymczasowa od zaraz w Holandii

    Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym. Należymy do holenderskiej Grupy Axell, która operuje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz w sektorze logistyki/spedycji.

    Oferujemy pracę na terenie Holandii. Współpracujemy z wieloma holenderskimi firmami z różnorodnych branż, dając zatrudnienie wielu Polakom. Szukasz dobrze płatnej pracy za granicą? Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych pracowników? Zapoznaj się z poniższą ofertą i podejmij współpracę z Axell

    Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4106 i nazwą Axell Holandia Sp z .o.o oraz jesteśmy członkiem Związku Pracodawców OKAP.

    Obecnie poszukujemy dla swojego klienta w miejscowości Hoogerheide doświadczonego operatora/programisty pras krawędziowych Darley / Delem lub Trumpf.

    Firma zajmuje się produkcją nowoczesnych maszyn ze stali nierdzewnej, aluminium oraz stali czarnej przeznaczonych do np przemysłu spożywczego.

    Zakres obowiązków:

    *obsługa prasy krawędziowej Darley lub Trumpf

    *samodzielne programowanie maszyny w sterowaniu Delem lub Trumpf

    *kontrola produktu

    Wymagania:

    *znajomość języka angielskiego/ niemieckiego na poziomie komunikatywnym

    *co najmniej 2 letnie doświadczenie w obsłudze i programowaniu w.w maszyn - pras krawędziowych CNC

    *znajomość rysunku technicznego

    *prawo jazdy kat. B

     Axell oferuje;

    STAWKA: 14,00 euro brutto

    - Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy

    - Pracę w międzynarodowej firmie, wśród wielonarodowej załogi pracowników

    - Możliwość długotrwałej współpracy

    - Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii

    - Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii

    - Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

    - Darmowy transport do pracy

    - Opiekę polskich koordynatorów

    - Tygodniowy system wynagrodzeń

    - GRATIS PRZEJAZD DO HOLANDII*

    *szczegóły oferty udzielają rekruterki

    Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy za granicą,

    w Holandii od zaraz

    Jesteś zainteresowany/a ofertą? Kliknij w aplikuj!

    Przesyłając CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.