Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista

IBCS Poland Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Visual Studio

  • C#

  • MS SQL

Mile widziane

  • Eclipse

  • Xamarin

  • Python

  • Angular

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwój aplikacji opartych na platformie .NET

  • programowanie zgodnie z przygotowanymi założeniami projektowymi

  • serwis i konserwacja wykonanego oprogramowania

  • integracja rozwiązań software’owych i sprzętu z systemami klientów

  • wytwarzanie, dokumentowanie i komentowanie kodu źródłowego oraz dokumentacji

  • tworzenie dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • wykształcenie informatyczne lub techniczne

  • bardzo dobra znajomość środowiska MS Visual Studio

  • bardzo dobra znajomość języka C#

  • bardzo dobra znajomość zagadnień programowania obiektowego

  • znajomość relacyjnych baz danych MS SQL

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie i pisanie dokumentacji technicznej

  • umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość środowiska Eclipse lub Xamarin

  • znajomość języka Python

  • znajomość frameworka Angular

  • umiejętność zastosowania wzorców projektowych

  • znajomość Entity Framework

To oferujemy

  • atrakcyjną pracę w strukturach nowoczesnej firmy

  • wynagrodzenie ściśle powiązane z osiąganymi wynikami

  • współpracę z doświadczonymi specjalistami i możliwość korzystania z ich wiedzy i doświadczenia

  • możliwość rozwoju i szkoleń zawodowych

  • laptop, telefon komórkowy

  • dostępność samochodów służbowych

  • możliwość korzystania z karty Benefit MultiSport

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

IBCS Poland jest dostawcą rozwiązań optymalizujących procesy logistyczne w obszarze łańcucha dostaw. Nasi specjaliści tworzą – jeden z największych w Polsce – ośrodek kompetencyjny w obszarze logistyki magazynowania i informatycznych rozwiązań mobilnych, oferujący skuteczny poziom doradztwa.

Do pracy w IBCS Poland w Nowym Sączu/ Krakowie/ Warszawie/ całej Polsce poszukujemy osoby na stanowisko: Programista.

Nowy Sącz - praca hybrydowa

Reszta lokalizacji - praca zdalna

Przewiń do profilu firmy