Oferta pracy

Programista

CPF Poland

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Django

  • Drf

  • Angular

  • HTML

  • JavaScript

  • Git

  • PostgreSQL

  • Linyx

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie oprogramowania,

  • Tworzenie dokumentacji technicznej,

  • Projektowanie nowych funkcjonalności i usprawnień.

Nasze wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Biegła obsługa: python 2/3, django i drf, html/javascript, angular, git, postgres, linux,

  • Dokładność, rzetelność, sumienność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z pakietem benefitów,

  • Dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • Program rekomendacji pracowników – możliwość uzyskania dodatkowego bonusa finansowego za polecenie osób do pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Prześlij do nas swoją aplikację

2

Analiza Twojej aplikacji

3

Skontaktujemy się z Tobą

4

Rozmowa rekrutacyjna

5

Informacja zwrotna

CPF Poland

CPF (Charoen Pokphand Foods Plc) jest światowym liderem w sektorze rolno-spożywczym. To największy producent pasz i krewetek na świecie oraz znajduje się w wśród trzech największych producentów drobiu i wieprzowiny. CPF Poland to polski oddział organizacji, który od 2017 roku konsekwentnie zwiększa swój udział w sektorze FMCG. Firma dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze.

Przewiń do profilu firmy