Oferta pracy

Programista Oracle APEX PL/SQL

MAKRO Cash & Carry Polska S.A.O firmie

MAKRO Cash & Carry Polska S.A.

Aleja Krakowska 61

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Oracle

  • PL/SQL

Mile widziane

  • GitLab

  • Jira

  • Confluence

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, programowanie, testowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań

  • wsparcie i rozwój funkcjonujących rozwiązań i aplikacji

  • tworzenie dokumentacji w zakresie przygotowywanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • znajomość środowiska Oracle

  • dobra znajomość PL/SQL

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • dobra organizacja pracy, komunikatywność

  • chęć uczenia się i rozwiązywania problemów

  • samodzielność w wykonywaniu zadań i ukierunkowanie na osiąganie celów

  • doświadczenie w projektowaniu i programowaniu aplikacji w Oracle Application Express wersja >= 18 (APEX)

  • doświadczenie w używaniu narzędzi jak GitLab, Jira, Confluence

  • doświadczenie w zakresie integracji aplikacji (wykorzystanie różnych interfejsów np. WebServices)

  • znajomość narzędzi i środowisk pracy w JavaScript i Microsoft np. SQL Server Integration Services

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, zniżki na zakupy w MAKRO, dofinansowanie kart sportowo-rekreacyjnych, dofinansowanie do posiłków)

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w międzynarodowym środowisku w jednej z czołowych, globalnych firm handlowych

  • pracę w dynamicznym, kreatywnym zespole

  • dużą samodzielność w realizacji zadań, możliwość organizacji pracy własnej, realny wpływ na osiągane wyniki i nieformalną atmosferę pracy

  • możliwość zbudowania nowych obszarów kompetencji,

  • wsparcie merytoryczne i szkolenie w pierwszych miesiącach pracy

  • możliwości rozwoju w obszarze różnych technologii programowania

  • współpracę z doświadczonymi programistami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.

Więcej ofert i informacji o naszej firmie znajdziesz na: www.makro.pl

Przewiń do profilu firmy